reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Strzelajace stawy po porodzie?

Dobrze, chodzi mi o resztę kobiet, które mogą nie wiedzieć co to i co robić. Zawsze jednak warto sprawdzić ten poziom, bo może być to nadal za mało, ja przyjmuje większe dawki po wykryciu niewielkiego niby acz dotkliwego dla mnie braku tej witaminy.


Przy czym u ciebie, jeśli nie ma bólu, może to nadal powracanie stawów do stanu sprzed ciąży, przed porodem wiadomo, rozciągają się. Trzy miesiące, czy to długo, nie wiem.
Oo no może faktycznie cos w tym jest.. ale ze kolana i kostki tez sie rozciagaja w ciazy ? Hehe
 
reklama
To, że suplementujesz to jeszcze nic nie znaczy. Możesz nie przyswajać, może dany suplement być do niczego itd. Bez badań nie wiadomo.
Suplementy diety...
Czy wiecie, że to są produkty jakby wyjęte spod prawa? Byłam w szoku ostatnio gdy o tym przeczytałam.
Już zwykły cukierek jest lepiej pilnowany.
Producent suplementu diety tylko zgłasza, że go będziecie produkował. I dalej nikt nie sprawdza, co jest w środku.
Dlatego warto wybierać środki, które mają status leku. Droższe ale pewne, bo preparat jest regularnie badany co do zgodności składu faktycznego z zadeklarowanym.
 
Suplementy diety...
Czy wiecie, że to są produkty jakby wyjęte spod prawa? Byłam w szoku ostatnio gdy o tym przeczytałam.
Już zwykły cukierek jest lepiej pilnowany.
Producent suplementu diety tylko zgłasza, że go będziecie produkował. I dalej nikt nie sprawdza, co jest w środku.
Dlatego warto wybierać środki, które mają status leku. Droższe ale pewne, bo preparat jest regularnie badany co do zgodności składu faktycznego z zadeklarowanym.
A jakie marki polecasz ? Ja kupuje wszystko Swansona..
 
reklama
Do góry