reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Stulejka u 4-5 latka

K

Kasia2301

Gość
Witam! Mam pytanie do mam, które zmagały się z problemem stulejki u starszego chłopca. Syn ma 4, 5 roku. Dość wcześnie zaczęliśmy stosowac maść betnovate. Jak jej używałam, było ok. Tak przynajmniej myślałam. Jednak i tak syn nie może odkryć napletka. Mamy dookoła mi mowia, że to czas, gdzie skóra powinna swobodnie schodzić. Syn twierdzi, że go boli, kiedy próbuje odciągnąć nieco dalej. Ja oczywiście nie nalegam, bo wiem, że nie wolno na siłę. Idziemy w pon.do lekarza, jednak chce zasięgnąć informacji. Czy jeśli lekarz powie, że problem faktycznie jest to od razu iść na cięcie czy próbować jeszcze z maścią?Potrzebna jest narkozą, a w tym wieku to chyba nie jest bez znaczenia.
 
reklama
Witam! Mam pytanie do mam, które zmagały się z problemem stulejki u starszego chłopca. Syn ma 4, 5 roku. Dość wcześnie zaczęliśmy stosowac maść betnovate. Jak jej używałam, było ok. Tak przynajmniej myślałam. Jednak i tak syn nie może odkryć napletka. Mamy dookoła mi mowia, że to czas, gdzie skóra powinna swobodnie schodzić. Syn twierdzi, że go boli, kiedy próbuje odciągnąć nieco dalej. Ja oczywiście nie nalegam, bo wiem, że nie wolno na siłę. Idziemy w pon.do lekarza, jednak chce zasięgnąć informacji. Czy jeśli lekarz powie, że problem faktycznie jest to od razu iść na cięcie czy próbować jeszcze z maścią?Potrzebna jest narkozą, a w tym wieku to chyba nie jest bez znaczenia.
Z tego co ja się naczytałam po różnych forach to ma jeszcze czas.
U bratanka zaczęła schodzić gdy skończył 7lat.
A znowu u mojego kuzyna w wieku 4lat musieli wykonać zabieg bo doszło do zapalenia.
Różnie bywa, trzeba obserwować ale też nic na siłę.
 
Rozumiem. Ogolnie nic złego się nie dzieje. Tylko problem jest z tą główka, której odkryć nie może. Skoro mówisz, że jeszcze czas to trochę się uspokoiłam. Do lekarza idziemy. Poradzimy się specjalisty, ale z rozsądkiem analizując diagnoze.
 
Do góry