reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Stworzenie żłobka idealnego :)

Dołączył(a)
7 Sierpień 2020
Postów
3
Dzień dobry,
Byłabym wdzięczna jeśli zechcieliby Państwo odpowiedzieć na kilka moich pytań, tym samym bardzo mi pomagając
🙂


1/ Czy ma Pani dziecko/dzieci w wieku do lat 3?
(TAK/ jeszcze W DRODZE)

2/ (jeśli 1 - TAK) Czy uczęszcza do żłobka/klubiku?
(jeśli 1 - dziecko jeszcze w drodze) Czy myśleli Państwo już czy zapiszą dziecko do żłobka/klubiku?

3/ (jeśli 2 - TAK) Dlaczego wybrała Pani żłobek, a nie klubik/lub na odwrót?
(jeśli 2 - dziecko jest jeszcze w drodze) Bardziej skłaniają się Państwo nad żłobkiem czy klubikiem?
(jeśli 2 - NIE) Dlaczego? (brak dostępnych miejsc w placówkach; nie pasujące godziny otwarcia placówek; brak zaufania do takich placówek; trudności z rozstaniem się z dzieckiem; za wysokie czesne; inne-jakie?)

4/ (rodzice) Od jakiego wieku Pani dziecko uczęszcza/ło do żłobka/klubu?
(przyszli rodzice) Od jakiego wieku planuje Pani wysłać dziecko do żłobka/klubu?

5/ Czego brakuje Państwu w pobliskich placówkach?

6/ Na co zwracają Państwo uwagę szukając żłobka/klubiku?

7/ Jakie są dla Pani idealne godziny otwarcia żłobka/klubiku ?

🙏🏻
🙏🏻
🙏🏻

Jeśli nadal Pani tu jest, a mimo to nie ma zamiaru odpowiadać na powyższe pytanie - może chociaż nakłonię do pozostawienia kropeczki, aby dotrzeć do ludzi, którzy będą skłonni odpowiedzieć.

Dziękuję bardzo wszystkim za pomoc,
MIŁEGO DNIA
🙂
 
reklama
1. Tak
2. Nie
3. Brak zaufania do takich placówek - za duża liczba dzieci przypadająca na jednego opiekuna, często niewykształcona kadra np po kursach internetowych, ujawnione jakiś czas temu przypadki znęcania się personelu nad dzieckiem. Często też pracownicy pracują pod presją i nie mają co liczyć na zrozumienie i pomoc specjalistów z dziedziny psychologii.
4. Nie dotyczy
5. Wykwalifikowanego personelu który ma dobre warunki do pracy i może liczyć w stresujących chwilach na wsparcie dyrekcji placówki i specjalistów.
6. Nie dotyczy
7. Od 5.30 lub 5.15 bo wielu rodziców pracuje na poranną zmianę.

Mam nadzieję że pomogłam.
 
1. Tak
2. Nie
3. Względy medyczne
4. ...
5. Planowałam oddać dziecko w wieku 6 miesięcy
6. ...
7. Trudno powiedzieć, bo miałam pracę na zmiany.
 
1.TAK
2.TAK
3. Złobek w okolicy domu, klubiku brak wiec nie brałam pod uwagę
4. 1 rok i 9 miesięcy
5. Wsparcia ze strony placówki przy konkretnych zachowaniach i problemach
6. Kadra, odległość od domu, wielkosć grupy ilosć opiekunów.
7. od 6:30 do 17:00
 
Do góry