reklama
Forum BabyBoom.pl

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• Kochani, umiera młoda mama. To koleżanka jednej z naszych moderatorek @89katia. Być może uda sie ocalić jej życie, ale (jak zawsze) potrzba na to pieniędzy. I to nie za miesiąc, nie za dwa, tylko teraz. Dorzuć się do zbiórki. Każda wpłata, nawet ta symboliczna daje jej większą nadzieję, że wróci do swoich maluszków. Dziękuję. aniaslu Poznaj Anię i jej dzieci. I podejmij decyzję.

reklama

Styczeń 2009

reklama

dziuba127

mama Martysi i Maleństwa
Miasto
Gdańsk
Rozwiązania
0
ale jaja, jeszcze niedawno ja bylam styczniowka, jak to szybko mija...
Justyna, na kiedy przewidziany masz termin??

Kluliczek

Babka z laską
Miasto
Na rozlewisku pod dębami
Rozwiązania
0
o tak to bywa, ledwo nasze pociechy pojawią sie na swiecie a już rok młodsze pociechy pojawiaja się w brzuszkach u mam :-).

Czekałam na ten watek :-D. USG mam 16 i wtedy poznam dokładnieszą datę, wstepnie szykuję się na sam poczatek stycznia (2-5.01.09).
Pozdrawiam :-).

pysia25

Mama Natalii i Mateuszka
Miasto
Wielkopolska
Rozwiązania
0
Kluliczku, to podobnie jak ja!! :tak::-) Ja u lekarza jeszcze nie byłam, idę w przyszłym tygodniu. Ostatnio z testem czekałam 2 tygodnie i w sumie to poszłam dopiero do gina jak byłam w 7 tygodniu, teraz tez chcę iść dopiero, jak już będzie można na USG zobaczyć serduszko bijące :-p:tak:, bo wcześniej to nie ma za bardzo po co. Ja wg kalkulatora bb mam termin na 4 stycznia (licząc 40 tygodni od dnia OM), więc może bedziemy mieć podobny termin.:-D

Natalie

Zadomowiona(y)
Rozwiązania
0
Czesc dziewczyny.

Dopisuje sie do styczniowek 2009 :-) Termin wg kalkulatora mam na 9-10 stycznia. Do lekarza ide za ok 2 tygodnie.

Pozdrawiam wszystkie przyszle mamusie.

pysia25

Mama Natalii i Mateuszka
Miasto
Wielkopolska
Rozwiązania
0
Cześć Natalie. Super, że nas jest coraz więcej :-D:tak:. Powiedz nam coś o sobie. Musimy się poznać. To może ja zacznę...
Mam na imię Marysia i mam 26 lat (w listopadzie), mam córeczkę Natalkę :-D i jestem nauczycielką angielskiego.

Natalie

Zadomowiona(y)
Rozwiązania
0
Pysiu, ja mam 31 lat. To bedzie dopiero moj pierwszy dzidzius, wiec na pewno bede ,,przekopywac,, forum w poszukiwaniu roznych informacji. Jestem zielona w temacie dzieci, ale bardzo szczesliwa, ze bede mamusia :-)

Obecnie nie pracuje, przebywam z mezem za granica. Porod tez odbedzie sie tutaj.

Pozdrawiam cieplutko.

Kluliczek

Babka z laską
Miasto
Na rozlewisku pod dębami
Rozwiązania
0
Hehe, ja z żalu i samotnosci na tym wątku podpłakałam sobie u grudniówek i mnie gościnnie przygarnęły, a tu widze już kolejne styczniówki.

Dobra to się przedstawię króciutko
Agata, rocznikowo 27 lat, matka majowego Janka, bezrobotna z wykształceniem pedagogicznym. Staraczka 2008 od poczatku stycznia :-).

reklama

Natalie

Zadomowiona(y)
Rozwiązania
0
Witaj Kluliczku :happy:

Teraz bedzie nas tu napewno wiecej :-) Ja cos intuicyjnie czuje, ze moj dzidzius bedzie z konca grudnia, ale bede pisac na watku styczniowym - bo tak wychodzi z kalkulatora.

Bardzo chcialabym dziewczynke, ale do poznania plci dzidziusia jeszcze dalekooooooooo... Trzeba uzbroic sie w cierpliwosc.

Polecamy

null

Nowe wątki

reklama

Nowe pytania

Do góry