reklama

Styczeń 2009

Temat na forum 'Dzieci urodzone w styczniu 2009' rozpoczęty przez justyna_28, 30 Kwiecień 2008.

1. justyna_28

justyna_28 Początkująca w BB

No to zaczynamy nowy wątek:-) przyszłe mamy!

2. dziuba127

dziuba127 mama Martysi i Maleństwa

ale jaja, jeszcze niedawno ja bylam styczniowka, jak to szybko mija...
    Justyna, na kiedy przewidziany masz termin??

3. reklama
  4. Kluliczek

Kluliczek Babka z laską

o tak to bywa, ledwo nasze pociechy pojawią sie na swiecie a już rok młodsze pociechy pojawiaja się w brzuszkach u mam :-).

Czekałam na ten watek :-D. USG mam 16 i wtedy poznam dokładnieszą datę, wstepnie szykuję się na sam poczatek stycznia (2-5.01.09).
    Pozdrawiam :-).

5. Leika

Leika Matka Polka

Gratuluję dziewczyny! :-)

6. pysia25

pysia25 Mama Natalii i Mateuszka

Kluliczku, to podobnie jak ja!! :tak::-) Ja u lekarza jeszcze nie byłam, idę w przyszłym tygodniu. Ostatnio z testem czekałam 2 tygodnie i w sumie to poszłam dopiero do gina jak byłam w 7 tygodniu, teraz tez chcę iść dopiero, jak już będzie można na USG zobaczyć serduszko bijące :-p:tak:, bo wcześniej to nie ma za bardzo po co. Ja wg kalkulatora bb mam termin na 4 stycznia (licząc 40 tygodni od dnia OM), więc może bedziemy mieć podobny termin.:-D

7. Natalie

Natalie Zadomowiona(y)

Czesc dziewczyny.

Dopisuje sie do styczniowek 2009 :-) Termin wg kalkulatora mam na 9-10 stycznia. Do lekarza ide za ok 2 tygodnie.

Pozdrawiam wszystkie przyszle mamusie.

8. pysia25

pysia25 Mama Natalii i Mateuszka

Cześć Natalie. Super, że nas jest coraz więcej :-D:tak:. Powiedz nam coś o sobie. Musimy się poznać. To może ja zacznę...
    Mam na imię Marysia i mam 26 lat (w listopadzie), mam córeczkę Natalkę :-D i jestem nauczycielką angielskiego.

9. Natalie

Natalie Zadomowiona(y)

Pysiu, ja mam 31 lat. To bedzie dopiero moj pierwszy dzidzius, wiec na pewno bede ,,przekopywac,, forum w poszukiwaniu roznych informacji. Jestem zielona w temacie dzieci, ale bardzo szczesliwa, ze bede mamusia :-)

Obecnie nie pracuje, przebywam z mezem za granica. Porod tez odbedzie sie tutaj.

Pozdrawiam cieplutko.

10. reklama
  11. Kluliczek

Kluliczek Babka z laską

Hehe, ja z żalu i samotnosci na tym wątku podpłakałam sobie u grudniówek i mnie gościnnie przygarnęły, a tu widze już kolejne styczniówki.

Dobra to się przedstawię króciutko
    Agata, rocznikowo 27 lat, matka majowego Janka, bezrobotna z wykształceniem pedagogicznym. Staraczka 2008 od poczatku stycznia :-).

12. Natalie

Natalie Zadomowiona(y)

Witaj Kluliczku :happy:

Teraz bedzie nas tu napewno wiecej :-) Ja cos intuicyjnie czuje, ze moj dzidzius bedzie z konca grudnia, ale bede pisac na watku styczniowym - bo tak wychodzi z kalkulatora.

Bardzo chcialabym dziewczynke, ale do poznania plci dzidziusia jeszcze dalekooooooooo... Trzeba uzbroic sie w cierpliwosc.

Poleć forum