• Weź udział w konkursie i wygraj laktator SmartSense i wyprawkę dla mamy 💖 Kliknij Do wygrania super nagrody, które ułatwią codzienne życie rodziców.

    Wygraj grę z serii Słonik Balonik dla maluszka 💖 Wchodź Zadanie jest proste. Działaj i wygrywaj

reklama

Styczeń 2009

reklama
Cierpie, nurofen nic nie dal. Nienawidze mojej 8 mimo iz jej juz nie ma!

Tusiek urodzil sie z ciemna karnacja, czarnymi oczyma i wlosami, a teraz mam bladego blondynka niebieskooczka.
 
Cierpie, nurofen nic nie dal. Nienawidze mojej 8 mimo iz jej juz nie ma!
.

Kluliczku...na mojá 8 silne tylko ketanol dzialal... lekarz Ci nie wypisal? ....:sorry2:
witaj Kamila

wstretnamalpa
musicie fajnie wygládac z małżem ;-) lubie takie pary :) między mną a mąłżem 25 cm to nie aż taka różnica:-p

Reni_ferek ja nie wiem czy to ma znaczenie ile się dzidzia rodzi ja miałam 58cm i niewiele więcej urosłam bo 160 i moj małż miał 58 i 185 ma.... Filipek urodził się 59 mam nadzieję, że też w tatkę się wda:cool2:
 
wstretnamalpa musicie fajnie wygládac z małżem ;-) lubie takie pary :) między mną a mąłżem 25 cm to nie aż taka różnica:-p
taaaaaaa fajnie wyglądaliśmy....ale to było dawno i nieprawda:-(kiedyś było miedzy nami 60kg różnicy a teraz jest może z 30 i to z mojego powodu:-(:-(:-(
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Dzieki wstretnamalpa ( naprawde oryginalna nazwa:-D:-))za komplement ale jaka ja znowu laska:no:zostalo mi jeszcze 5 kilo do zrzucenia.

Bylam u lekarza no i babka mi powiedziala zebym odstawila sztuczne mleko bo to pewnie przez to mala ma problem z kupkami.No i mam karmic tylko z piersi.
Ja tez wole karmic tylko z piersi ale jak przepisali mi tydzien temu gaviscon to musialam mieszac raz sztuczne raz z piersi,bo z piersi jak probowalam odciagac to nigdy nie odciagnelam na raz 120 ml a tyle trzeba bylo do tego gavisconu.
 
Kochane co do koloru oczu to moge wam mały wykładzić zapodać jesli któras ma ochote i same sobie potem sprawdzicie jakie oczy czy włosy tudziesz grupe krwi itp moze miec malenstwo;-)
 
reklama

Nowe wątki

reklama
reklama
Wróć
Do góry