reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2009

Mamjakty w ten etap rozwoju egoizm jest po prostu wpisany, spokojnie. Pewnie, że trzeba uczyć dzieci zachowań prospołecznych, ale nie liczyłabym na wielkie efekty przed 3 rokiem życia ;)Spokojnie wszyscy mamy małych egoistów w domu:):)hihi
 
reklama
Princess - wszystkiego najlepszego!!!!

Ja też niby staram się uczyć Olę żeby się dzieliła - bardzo ładnie dzieli się jedzonkiem ze wszystkimi, włącznie z misiami i lalą ;-) Tylko z tymi zabawkami taka jest, ale może jej to przejdzie :sorry2:
No i ja też włączam Olę do codziennych obowiązków - w miarę możliwości oczywiście :yes: Młoda bardzo ładnie pomaga sprzątać zabawki :-)

U nas dziś niby słoneczko wychodzi co jakiś czas zza chmur, ale jest wiatr i ogólnie zimno, wiosna coś się oddala :-(
 
Princess - od nas też 100 lat !!! wszystkiego najlepszego :-D

u nas też pogoda do d... ;-)chwilami piękne słońce, a za moment ciemne chmury i grad albo śnieżyca :wściekła/y:
 
Ojej princess zapomniałam w poprzednim poście;sto lat w miłości , radości, zdrowiu, wielkiej pociechy z Buby i jej tatusia::-D:-D:-D:-D:-D:-D:tak::tak::tak::tak::tak:
 
Ojejku ależ mi się miło zrobiło:-):-):-) bardzo Wam wszystkim dziękuję!

Adiva Ty to jesteś...;-);-);-)Buźka kochana:-p
 
uuu dziewczęta... kilka dni nieobecności a tutaj nowy image forum :-)

My na antybiotyku, młody ciężko to przechodzi i dosłownie wysysa ze mnie energie, bo biedaczek ciągle na rączki, bardzo go boli przy kaszlu i ogólnie jest zmęczony tą chorobą. Odezwe się jak odzyskam swój komputer, bo padł i pisze z zastępczego.
 
Witam się czwartkowo :-D piękne słoneczko mamy za oknem, więc jest nadzieja na ładny dzien i długi spacer :tak: a wczoraj na spacerze prawie w bałwana mnie zamieniło :-D wieczorkiem oglądnelam sobie you can dance - bardzo lubię ten program, za każdym razem jak go oglądam żałuję, że nie zostałam tancerką :-p:-D
miłego dnia dziewczynki :tak:dzisiaj wysyłam mojego męża na piwko z kolegami i będę miała wieczorem święty spokój, może sobie jakieś romansidło obejrzę ;-)
 
A u nas słonko było z samego rana, teraz śnieg sypie i słonka brak :-(
Ola dziś wcześniej wstała to i drzemkę sobie wcześniej zrobiła, za wcześnie było wychodzić na polko więc jak się wyśpi to pewnie pod domek wyjdziemy :tak:
Iza - a jak tam po wizycie u lekarza?
 
reklama
U nas też sloneczko...w nocy troszke minusika było....ale teraz robi sie pieknie...My dziś nie mamy spacerów w planach...Za to ja musze do gina jechac....bleh...Jak ja dawałam rade w ciazy co 2 tygodnie jeździc to nie wiem...teraz mam opory raz na poł roku sie rozkraczyc....;-) 2 godziny czekania...Młody zrobi tam ładną rozpierduche :-D

Żeby mi sie chciało tak jak mi sie nie chce......:-D
 
Do góry