reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2009

reklama
Dziękuję wszystkim za gratulacje:-) Kupinosiu, rodziłam już 2 raz w Św. Zofii i jestem baaardzo zadowolona.
Posiadać takie 2 skarby jak dwulatek i noworodek to wyzwanie;-)ale na szczęście mąż zabiera Basię 2x w tygodniu do swojej mamy a 1 moja mama przyjezdza do Basi. Ja jestem z dwójką sama tylko 2 dni w tygodniu i nie jest to łatwe ale cały czas się wdrażam.
Pozdrawiam;
ale tu cisza.................
 
Sprawdzam czy forum jeszcze żyje, po wpisach widać że chyba już nie, ale gdyby ktoś tu zajrzał walczymy u Basi z gradówką już 5 miesięcy. Stan dość poważny, jeśli ktoś miał, przerabiał ten temat to będę wdzięczna za wszelkie rady tu lub na e-mail: lmi1@poczta.onet.pl. Pozdrawiam.
 
reklama
Witam, widzę że Wasze forum mam styczniowych już mało aktywne... niemniej jednak dodam posta z nadzieją, że może będzie jakiś efekt.
Mam ogromną prośbę, dla tych z Was, które jeszcze się nie rozliczyły i nie wiedzą co zrobić z 1% swojego podatku.
Mam koleżankę z klasy ze szkoły średniej, która ma bardzo chorą córeczkę. Potrzebują dużo pieniędzy na rehabilitację. Bardzo Was proszę, żebyście przekazały jej 1% oto dane:
 
Do góry