reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2009

reklama
Myślałam, że wejdę na forum i będę miała sporo stron do przeczytania, a tu cisza. Szkoda :-(
Może ktoś się odezwie?
Co u Was?

U nas trochę zmian. W marcu będę trzeci raz mamą. Zupełnie nieplanowanie, ale bardzo się cieszę :-D
 
Właśnie miałam gratulować zafasolkowania ;-D.
Tutaj cisza, w ogóle na styczniówkach 2009 cicho jest.
U nas powoli, ja się jakoś toczę, choć choroba się znowu uaktywniła, Masakr idzie do szkolnej zerówki, a Chaos do pierwszej klasy. Obaj dokazują, szaleją. Mąż pracuje w instytucie obok tesco, ja w domu siedzę. Mamy dwa psy i tak sobie żyjemy stadnie :-).
 
Hej i u nas nic nowego. Jasiek poszedł do zerówki i generalnie jest zdegustowany bo poszedł nauczyć się pisać a każą mu rysować.
Jest z niego wariacik :)
 
Celinko - gratulacje!! Pisałaś to tak dawno, teraz Twoja trzecia pociecha rok będzie kończyć?! Dobrze czytam!? O jejku, jak cudownie! Dziewczynka, Chłopczyk?!

Straszna tu cisza, ja też wieki tu nie zaglądałam.... A pomyśleć, że jak się było w ciąży to po kilkadziesiąt razy w ciągu dnia odwiedzało się tę stronę - tyle było do napisania, do poczytania :-)

U nas też bez większych zmian. Mamy tylko Olę, nie wiem czy już menopauzę przechodzę czy co, miesiączka mi zanikła, tylko duphaston daje radę ją wywołać :/ generalnie nasze starania nic nie przynoszą, nawet mi się już starać odechciało- chyba tylko Olę mieć będziemy, dobrze że chociaż ją mamy, smutno by było, a tak coś się dzieje..
Do pierwszej klasy chodzi, radzi sobie świetnie, za dużo mi nie opowiada bo to taki typ, że opowiadać nie lubi- więcej się dowiem od znajomych mam z naszej klasy niż od dziecka własnego ;-) Uparciuch, krzykacz, wymuszacz, pełna energii, nie usiedzi na d...
Mąż ten sam, praca ta sama od pięciu lat :-)

Jeśli jeszcze ktoś z naszej paczki tu zagląda to pozdrowienia gorące ślę!!
 
Do góry