reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2009

ania.falko juz jest watek o brzuszkach. Dziewczyny wklejac swoje brzuszki. Potem bedziemy z lezka wspominac.
 
reklama
Witam wszystkie Mamusie Styczniowe, chciałam oficjalnie ogłosić ,że z radościa do Was dołączam - mój termin to26 styczeń 2009 :-))) :tak:

Ps. Dziewczyny , mam prośbę , ponieważ już jakiś czas temu byłam na forum aktywna nie pamiętam jak się ustawia ten bilecik na dole ...proszę pomóżcie :zawstydzona/y:
Dziękuję i pozdrawiam
 
Witam styczniowki 2009...dolaczam do was :-) ... ja tez powoli wcacam na forum, bo dolegliwosci popuscily....i ochota na jakakolwiek aktywnosc wrocila;-);-);-):-D:-D
my tez zastanawiamy sie nad imieniem...ale bedziemy sie bardzeij zastanawiac jak juz bedzeimy wiedzieli czy to chlopczyk czy dziewczynka...
anik....henio powiadasz....:-)....
pozdrawiam wszystkie
 
Witam wszystkie Mamusie-styczniówki :) ciesze się, że do Was dołączyłam, moge zaczerpnąć od Was wielu ciekawych informacjii, które napewno ułatwią mi moją ciąże :-) pozdrawiam!
 
witajcie wszystkie mamusie
Ja dzis szczesliwa bo jutro lece do Polski
(to znaczy najpierw do berlina potem busem do Koszalina),troche sie stresuje,ale wiem,ze wszystko bedzie ok,no i dlatego ,ze zaczynamy 4 miesiac hura!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
glod straszny mam
na slodkie baaardzo
 
Witam wszystkie styczniówki i z radością dopisuję się do waszego forum.Jestem po raz trzeci w ciąży, obecnie w 14 tygodniu, termin porodu 02.01.2009.Mam dwóch synków- Jasia 4 latkaa i Łukasz 9 latka.Obecnie czuję się dość dobrze oprócz nudności, i nisko usadowionej kosmówki, co mnie trochę niepokoi.Oszczędzam się, i mam nadzieję że przyjmiecie mnie do swojego fajnego grona.Pozdrawiam mocno
 
reklama
Emcia: Mieszkam we Wloszech:tak:jest tak goraco,ze nie mozna oddychac!!!!
Ale nam sie grono powieksza...I Bardzo fajnie
Witamy!!!!!!!!:-)
 
Do góry