reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2009

reklama
ale jaja, jeszcze niedawno ja bylam styczniowka, jak to szybko mija...
Justyna, na kiedy przewidziany masz termin??
 
o tak to bywa, ledwo nasze pociechy pojawią sie na swiecie a już rok młodsze pociechy pojawiaja się w brzuszkach u mam :-).

Czekałam na ten watek :-D. USG mam 16 i wtedy poznam dokładnieszą datę, wstepnie szykuję się na sam poczatek stycznia (2-5.01.09).
Pozdrawiam :-).
 
Kluliczku, to podobnie jak ja!! :tak::-) Ja u lekarza jeszcze nie byłam, idę w przyszłym tygodniu. Ostatnio z testem czekałam 2 tygodnie i w sumie to poszłam dopiero do gina jak byłam w 7 tygodniu, teraz tez chcę iść dopiero, jak już będzie można na USG zobaczyć serduszko bijące :-p:tak:, bo wcześniej to nie ma za bardzo po co. Ja wg kalkulatora bb mam termin na 4 stycznia (licząc 40 tygodni od dnia OM), więc może bedziemy mieć podobny termin.:-D
 
Czesc dziewczyny.

Dopisuje sie do styczniowek 2009 :-) Termin wg kalkulatora mam na 9-10 stycznia. Do lekarza ide za ok 2 tygodnie.

Pozdrawiam wszystkie przyszle mamusie.
 
Cześć Natalie. Super, że nas jest coraz więcej :-D:tak:. Powiedz nam coś o sobie. Musimy się poznać. To może ja zacznę...
Mam na imię Marysia i mam 26 lat (w listopadzie), mam córeczkę Natalkę :-D i jestem nauczycielką angielskiego.
 
Pysiu, ja mam 31 lat. To bedzie dopiero moj pierwszy dzidzius, wiec na pewno bede ,,przekopywac,, forum w poszukiwaniu roznych informacji. Jestem zielona w temacie dzieci, ale bardzo szczesliwa, ze bede mamusia :-)

Obecnie nie pracuje, przebywam z mezem za granica. Porod tez odbedzie sie tutaj.

Pozdrawiam cieplutko.
 
Hehe, ja z żalu i samotnosci na tym wątku podpłakałam sobie u grudniówek i mnie gościnnie przygarnęły, a tu widze już kolejne styczniówki.

Dobra to się przedstawię króciutko
Agata, rocznikowo 27 lat, matka majowego Janka, bezrobotna z wykształceniem pedagogicznym. Staraczka 2008 od poczatku stycznia :-).
 
reklama
Witaj Kluliczku :happy:

Teraz bedzie nas tu napewno wiecej :-) Ja cos intuicyjnie czuje, ze moj dzidzius bedzie z konca grudnia, ale bede pisac na watku styczniowym - bo tak wychodzi z kalkulatora.

Bardzo chcialabym dziewczynke, ale do poznania plci dzidziusia jeszcze dalekooooooooo... Trzeba uzbroic sie w cierpliwosc.
 
Do góry