reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2009

Jestem właśnie po wizycie, wszystkie wyniki mam dobre, jak wcześniej pisałam jestem obecnie za granicą, więc cała ta procedura różni się niż w Polsce. Wyniki, które dostałam to wykres na 2 kartki A4, za jednym razem zrobili mi bardzo dużo, nawet takich których w Polsce nie robią...Lekarz nie kazał mi jeść żadnych witamin, tylko zalecił duże ilości owoców i warzyw, oprócz tego biore tylko kwas foliowy. Ale USG to oni robią dopiero w 18 tyg ciąży...ale, że wracam niedługo do Polski to lekarz przyspieszy mi je troszkę, Już się nie mogę doczekać widoku maleństwa :-) Wy wszystkie mamusie macie to już za sobą, niektóre z Was były nawet po 2 razy, a mi pozostało czekanie...
 
reklama
ja ide w czwartek na wizytę, będę miała robione to badanie czy moja dzidzia dobrze sie rozwija. nie moge sie doczekac ale troszke obawy we mnie jest jednak. Mam nadzieje ze wszystko jest ok, ze dzidzia bedzie machac syruchami ;)
no i ciekawe czy przytylam od ostatniej wizyty. ostatnio wyszlo mi ze mam 67,6 kg ale nie wiem ile wazylam przed ciaza. tak klasycznie wazylam zawsze 65 kg ale w zimie mi sie troszkeprzytylo wiec pewnie wazylam jakies 67.
Jak tylko bede miala zdjecie to od razu je wrzuce
 
hejka, mam pytanie- czy usg w 13 tyg robi się już przez powłoki brzuszne czy jeszcze dopochwowo? Mój mężuś naciska że koniecznie chce ze mną wejść, a ja mam opory przed tym żeby oglądał jak mi lekarz sonde wkłada :/ jakoś tak niezręcznie... nie jestem jakoś zbytnio konserwatywna, ale dla męża to może być dziwne przezycie...
 
hej

My dzisiaj do gina idziemy. Juz sie doczekac nie mozemy.

Wecik mi w pierwszej ciazy do 16 tc robil dopochwowo bo lepiej bylo widac. A dlaczego masz opory. Najwazniejszy jest maluszek na ekranie niz w jaki sposob bedzie usg. A dla meza na pewno nie bedzie to nic dziwnego.

Celinka jak tam po usg??
 
hejka, mam pytanie- czy usg w 13 tyg robi się już przez powłoki brzuszne czy jeszcze dopochwowo? Mój mężuś naciska że koniecznie chce ze mną wejść, a ja mam opory przed tym żeby oglądał jak mi lekarz sonde wkłada :/ jakoś tak niezręcznie... nie jestem jakoś zbytnio konserwatywna, ale dla męża to może być dziwne przezycie...

Po pierwsze to facet będzie tak zafascynowany dzieckiem, że może nie zauważyc, mój mąż był bardzo zdziwiony jak mu powiedziałam przy poprzedniej ciąży, że miałam dowcipne badania 2 razy i on na nich był :-p. Po 2 możesz załozy spódniczkę i się zasłoni, poweisz lekarzowi, że ci troche głupio i pomoże Ci. Teraz byłam na USg z mężem i synkiem, pani doktor zasłoniła mnie soba a dodatkowo miałam dłuższą górę, którą się osłoniłam.
 
reklama
Do góry