reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2009

Patisonn a czemu musisz kłuć brzuch do końca ciąży?? jakieś problemy??
co do piwa to moją teściową ciągnęło. Mnie ciągnie to ostrych rzeczy, śledzi.
 
reklama
bezalkoholowe moze zawierac nawet do 0,05 % alkoholu....alkohol to alkohol....wiec dla mnie pod zadna postacia nie wchodzi w gre...ale sa takie kobitki co sobei winko od czasu do czasu strzela...ze niby zdrowe...ale ja niebylabym taka pewna...
patisson...no wlasnie czemu sie musisz kluc?
daga...ja wczoraj dopadlam sledzi....mniam
 
lenna dzisiaj jedziemy na zakupy i sobie kupie jakieś śledzie. I zgadzam się z Tobą co do alkoholu. Niby kiedyś mówili że lampkę wina można wypić teraz nawet ta lampka może być szkodliwa wolę zjeść sobie loda lub jakiś owoc.

U nas taki skwar nie da sie funkcjonować za raptownie zrobiło sie ciepło.
 
Ja sledziki do tej pory jadlam w postaci zwiniętych koreczkow, a od kilku dni cos mnie napadlo na sledzie w salatce wielowarzywnej z majonezem. Jak nie zjem tego chociaz raz dziennie, to jestem chora.

Dzisiaj jest chyba jakis dzien dobroci dla kobiet w ciazy. W tramwaju kobieta ustapila mi miejsca.Potem poszlam do centrum zrobic sobie paznokcie na jutrzejszy slub kolezanki. Przede mna w kolejce czekaly 3 kobiety i ku mojemu zdziwieniu puscily mnie jako pierwsza :-D

Lampka wina moze jest zdrowa,ale nie w ciazy. Ja wole nie ryzykowac. Mam i tak wyrzuty sumienia,ze musze sie mascia z hydrokortyzonem smarowac.Tutaj niestety wyjscia nie mam.

Tak w ogole jak jestem z moimi psami na spacerku, to bardzo zaluje, ze nie moge sie razem z nimi pod drzewami zalatwiac. Ciagle chce mi sie siusiu. Na miescie chodze od lazienki do lazienki :-D
 
Ostatnia edycja:
celinka...to ja 5 razy w nocy na siusianie wstaje...potem taka polamana w dzein chodze z niewyspania...ale co tam...da sie przezyc...trening przed styczniem ;-);-)
 
ja też w nocy wstaje kolo 5 razy. A co będzie na końcówce jak dzidzia już duża będzie i będzie parła na pęcherz chyba przeniosę się do wc.

Celinka o widzisz czasami znajdą się mili ludzie. Ja też ostatnio wcinałam sałatki śledziowe a teraz mnie naszło na koreczki.
 
Na lampkę wina w życiu bym sobie nie pozwoliła a takie piwko bezalkoholowe raz na 4 miesiące myślę, że nic złego nie zdziałało - nie dajmy się zwariować :-) A w brzuch kłuje sie bo jestem rok po zakrzepicy żył głębokich i teraz kazali mi profilaktycznie bo jak wszyscy dobrze wiemy ryzyko zakrzepicy u ciężarnych jest ogromne - uważajcie dziewczyny na swoje nogi, zwracajcie uwagę na każdy ból, obrzęk, zaczerwienienie lub inne zmiany skórne, nie leczona zakrzepica kończy sie bardzo źle :-(
 
Dziewczynki pomocy-jak wstawic suwaczek???ja niestety narazie nie mam co liczyc na uprzejomść ludzi bo w sumie nie widac ze jestem w ciazy-brzuszek mam ale taki nieciązowy...
 
reklama
Ja chodzę późno spać i wcześnie wstaję, więc na razie udaje mi się uniknąć nocnego wstawania n siku ;-)

Miłego weekendu dziewczyny!
 
Do góry