reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2009

reklama
Ja dzisiaj w ogole nie moglam spac, juz zaczelam dumac czy z moim ojcem jest wszystko ok i mialam plan z samego rana dzwonic do niego a tu Marcin w srodku nocy dostal telefon z ta wiadomoscia od kolegi ktory organizuje koncerty. Dzis chlopaki mieli isc na koncert Perfektu. Napewno bedzie odwolany i tak nikt normalny by chyba nie przyszedl... Koszmar to co sie stalo :( [']
 
Dziękuję Wam dziewczyny za rady!! Aga_q - szczególnie Tobie bo naprawdę dałaś mi dużo do myślenia :tak::*
Może faktycznie przesadzam z ilością pól grzewczych na płycie, no i ta indukcja pewnie nie taka straszna - i dla oka przyjemna i pewnie w użytkowaniu wygodna, więc jest nad czym podumać ;-)Kuchnię mamy małą, niestety :-( Czy pomiędzy lodówką a zmywarką powinna być jakaś szafka? Jeśli tak, to wystarczy taka wąska, na olej, jakieś detergenty?


Ja też nie mogę uwierzyć w dzisiejszą tragedię :-(
 
Mamjakty- tu gdzie teraz mieszkamy jest taki uklad : lodowka na styk ze zmywarka, nastepnie szafka i zlew. Mi osobiscie w tym ukladzie przeszkadza to ze zmywarka nie stoi przy samym zlewie. W pracy mialam zmywarke przy samym zlewie i to bylo bardzo wygodne ustawienie a z drugiej strony zmywarki byla wolna przestrzen bo zmywarka byla skrajnym meblem. Mysle ze ta polka o ktora pytasz nie musi odgradzac lodowke
 
reklama
Mamjakty - ja to na 100% będę z Tobą pogadanki w tym tamacie chętnie urządzać, bo temat kuchni u mnie na topie jest :-D

podlinkuję Ci o ergonomii w kuchni: Ergonomia w kuchni - Budujemy Dom
to takie podstawowe zasady, ale warto przeczytać zanim wyobraźnia się rozszalaje na dobre ;-)
między zmywarką, a lodówką nie potrzebujesz szafki.
co do zmywarki - to musisz zdecydować, czy 45, czy 60 cm.
i faktycznie - jak pisze Kupinosa - najwygodniej jest jak zmywarka jest zaraz obok zlewu.

co to znaczy Mamjakty - mała kuchnia ?
jakie macie wymiary ?
 
Do góry