reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2009

No, dzis jedziemy, bo to chyba jednak wirus. Od piątku nic nie jadła, dziś pierwszy dzień bez wymiotów...ale prawie nie pije.. zjadła tylko kawałek buleczki i troche kaszy jaglanej....osłabiona strasznie...
 
reklama
no to faktycznie lepiej pojechać i skontrolować,dobrze,że już nie wymiotuje!
też Alex mi się rozchorował.całą noc nie spał tylko płakał,że go gardło boli,nie mógł śliny połykać i nad ranem zwymiotował.marudny strasznie,dałam mu nurofen i mówi,że już go nie boli.na śniadanie kasze manne z owocami mu jakoś wcisnełam,ale obiad cały zwymiotował,ba-nawet węcej niż zjadł,z nosa mu cieknie nieustannie...teraz usnął,ech żeby mu szybko przeszło,może to piątki wychodzą...
widać,że mamjakty pracuje,bo nikt tu już nie zagląda;-)
 
Aniu ale mnie podsumowałaś :) Przecież nie tylko ja tu zaglądam ;) Ale fakt faktem od dawna mały tu ruch...

Zdrówka dla Basi i Alexa - jak dziś dzieciaczki się czuły?

Magdalen - Ty już w 35 tyg ciąży jesteś?!? Matko, jak to zleciało!! Jak się czujesz? Maleństwo bardzo kopie? Teraz już mniej miejsca ma :)
 
Mamjakty-Alex jest cały zaflegmiony,ale już lepiej...tylko,że ja dzis zdycham-gorączka,ból gardła i katar...ech...
a co się dzieje z Miaaa?
 
I jak się maja chorowitki?? Już lepiej??
I Aniu jak Ty choróbsko CIę rozłożyło czy nie??

My teraz dużo na polu czasu spędzamy, ladna pogoda to korzystamy.
A Filip bardzo lubi się bawić z dziećmi :-)
 
Hej dziewczynki, często tu nie zaglądam ale.... mam wspaniałe wiesci.
Jestem w ciaży i będę miała bliźniaki!!!!!
Na razie troszkę przestraszona:) Pozdrawiam
 
reklama
Do góry