reklama

Styczen 2011

Temat na forum 'Dzieci urodzone w styczniu 2011' rozpoczęty przez Molala, 30 Kwiecień 2010.

1. Molala

Molala Zaciekawiona BB

witajcie....

bede Mama terminek mam na 2 stycznia 2011:-):tak:

Zapraszam wszystkie Mamacie

chodzi o LISTE:

Prosze dziewczynki napiszcie do mnie na PRIV wiadomosc:

imie,wiek data porodu(imiona dzieci) jesli juz macie jakies tam w glowach ustalone i TE ktore maja juz swe Skarby imie skarba i wiek..(np Kuba,12.02.2009)

oczywiscie nikogo don niczego nie zmuszam

i jesli sie wpisujecie do anszego forum to prosze uczeszczac w nim....

Ostatnia edycja: 5 Maj 2010
  2. BlackWizard

BlackWizard Fanka BB :)

Ojej to już styczeń 2011 się pojawia :szok::-)

Wszystkim styczniówkom 2011 życzę spokojnej ciąży, łatwych porodów

Styczniowa mama 2009 i nie doszła styczniowa mama 2010 (córa urodziła się jeszcze w grudniu 2009) :-)

3. reklama
  4. scorpioniczkaa

scorpioniczkaa Fanka BB :)

Ale ten czas gna.
    Szczęśliwych 9 miesięcy - życzy mama styczniowa 2006 i czerwcowa 2010 :)

5. blondi80

blondi80 mama grudniowa 2009

czesc kochana.. ja tez mam terminek na 2 stycznia... z tym ze u mnie spdodziewamy sie nie jednego malenstwa:)
    jak samopoczucie???
    juz cos zaczynasz odczuwac??
    ja jestem ciekawa jaka ta ciaza bedzie:):):):)
    przy 1szej nie bylo zle ale mialam dlugo mdlosci i inne sprzyjajace temu stanowi dolegliwosci.....
    chcialabym by teraz bylo jednak inaczej...
    najzabawniejsze ze po wczesniejszej ciazy nie zdazylam zrzucic do konca wszystkich kg a tu kolejne mi przybeda ale bardzo sie ciesze bo bardzo chcielismy miec dziecko rok po roku... ale nie spodziewalismy sie TROJACZKÓW:):):):):) no i pewnie z tego powodu porod bedzie duzo szybciej ale skoro termin na styczen to chce byc styczniowka do konca z wami:):):):)

6. beti14011984

beti14011984 Fanka BB :)

jeja juz styczeń :)
    życzę wszystkim mamuśką spokojnej ciąży :)

7. kingusia1991

kingusia1991 Fanka BB :)

już styczeń 2011 ! :)

życzę Wam spokojnych 9 miesięcy i zdrowych pociech!!

marcówka 2010 ;)

8. passingby

passingby Fanka BB :)

Trzymaj sie dzielnie kobieto :) - niezly strzal :DDDDDDDDDD i mega totalne gratulacje dla wszystkich mam.

9. blondi80

heheheh nikt w rodzinie nie mial trojaczkow a tu taka niespodzianka.... hmmm czworo dzieci:):):):) bede miala wesolo nie wiem jak sobie po porodzie dam rade.....
    z 1 latwo nie jest... zwlaszcza ze teraz ma trudny okres 4 miesiaca....

A to moje najwspanialsze kolejne 2 kreski w zyciu....
    jak beda fasolki wieksze to poprosze od zdj to i nimi sie pochwale jak tam sie ukladaja:):):):)
    bo teraz to tak trudno ocenic.... jeszcze strasznie wczesnie jest i nawet serduszka nie bylo widac u zadnego z malenstw... ale sa dwuowodniowe.....

bez_nazwy_2.jpg

Ostatnia edycja: 1 Maj 2010
  10. reklama
  11. SylwiaZG

SylwiaZG Fanka BB :)

No nieźle!! Czwórka malutkich rozrabiaków w domu... gratuluję!
    I nie przypuszczałam, ze na tak wczesnym etapie ciąży da się już określić liczbę płodów. Szok!

12. blondi80

widac 4 takie kolka w ksztalcie fasolki i w 3 sa pecherzyki:):)
    wiadomo ze lekarz powiedzial to nie dokonca pewny ale jak to on stwierdzil sa to trojaczki... kolejne usg zrobi za 4 tyg wtedy juz serduszka i wszystko po malu powinno yc widac:) dziekiuje za ratulacje... sama jeszcze nie wiem jak sobie poradze z taka iloscia maluszkow.... na pewno pomoc rodziny bedzie potrzebna:)

Poleć forum