reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczen 2011

reklama
My bylismy u lekarza bo od czwartku ma troche krwi w kupce. Powiedzial, ze pewnie to po antybiotyku ale na wszelki wypadek robimy badanie kupki. Pozwolil rozszerzac diete:-).
 
u nas dzień dziś strasznie szybko minął, nawet nie wiem kiedy. Od kilku dni walczę z truskawkami :-) tzn robię pierwszy raz kompoty na zimę i sie wkurzam bo co chwilę jakiś słoik zle się zamyka, ale teraz zostanie mi już ostatnia porcja słoików do zagotowania i w końcu będę mogła porządnie wyczyścić kuchnie bo wszędzie jest sok z truskawek i wszystko sie klei

a mała spokojnie leży na kocyku i się rozglada
 
też się muszę w końcu zabrać za truskawki - bo te moje potwory to tylko truskawkowy dzem jedzą.
to moje dziecko ma po mnie charakter. nic nie robi do końca. jeszcze nie nauczyła się siedzieć - a już stoi, przy każdej okazji siup na nogi. i radocha
kupiłam małej rybkę do kąpieli - idziemy się pobawić
 
Damqelle mój miki dokładnie jak twoja Marysia kilka tygodni temu odkrył, że nogi służą do stania i sprężynkowania, więc teraz nie ma,że ręce mamę bolą;-) a co do siedzenia, to są dni, że siedzi już prawie samodzielnie, a są też takie, że absolutnie nie ma zamiaru siadać. A ja do niczego go nie zmuszam, na razie niech robi to na co ma ochotę.
Ariska co do tego szpinaku z ziemniaczkami to mój mały również pluł nim na odległość. Za to uwielbia wszystko gdzie bazą jest marchewka, staram mu się urozmaicać dietę, ale prawie zawsze marchewka musi być... w sumie ja przez całą ciążę zajadałam się marchwią, więc może to jest przyczyna, a może to, że jest ona po prostu słodka...
Dzisiaj idziemy do pediatry na 9.00, bo Miki dostał lekkiej chrypki i kaszelek. Mam nadzieję,że to jedynie przeziębienie
 
reklama
Witam
Ehhh dawno tutaj do Was nie zerkałam i nie pisalam wiec mam nadzieje ze w koncu to sie zmieni, bo tesknie :p I wierze ze to bedzie nie ostatni mój dzisiejszy post

Pozdrawiam cieplutko i waszym pociecha sle całuski
 
Do góry