reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczen 2011

Kobietki gratuluję każdej z osobna i po kolei:rofl2::rofl2::rofl2:
czas leci niesamowicie, niedługo same się o tym przekonacie..
kiedyś 9 miesięcy wydawało mi się jak kilka lat, teraz został mi rzut beretem do końca ciąży..
na ten czas życzę Wam mało zmartwień, udanych wizyt i gienków, radości samej w sobie z posiadania małego Cudka(-ów), wsparcia rodziny i partnerów(to najważniejsze), zero konfliktów na łamach forum i spokojnych 9 miesięcy:rolleyes::rolleyes::rolleyes:

dbajcie o siebie:rofl2::rofl2:
 
reklama
u mne za to jest inaczej.. bardziej ciesza sie tesciwoie niz moi rodzice ale z synka sa uradowani ale tesciowie maja juz swoje lata i maja 2 corki ktore nie bardzo sie kwapia do rodzenia dlatego sa zadowloeni a teraz wszyscy sa w szoku... z tym ze synek od tesciow nic nie dostal....ani z okazji narodzin ani chrztu ani nic...... za to moi rodzice maja inne podejscie do tego...zreszta ja nie rozumiem jak nowo narodzonemu dziecku nie mozna czegos kupic... ja bym nawet nie przyszla do takiej osoby hehehhe

no masz racje,dziwne to,choc moi tescie tez inaczej myślą o prezentach.Moja ama to co chwile by cos kupowała,a tescie wręcz przeciwnie,no ale nie ma co sie przejmować takimi sprawami,ludzie są różni.

Kobietki gratuluję każdej z osobna i po kolei:rofl2::rofl2::rofl2:
czas leci niesamowicie, niedługo same się o tym przekonacie..
kiedyś 9 miesięcy wydawało mi się jak kilka lat, teraz został mi rzut beretem do końca ciąży..
na ten czas życzę Wam mało zmartwień, udanych wizyt i gienków, radości samej w sobie z posiadania małego Cudka(-ów), wsparcia rodziny i partnerów(to najważniejsze), zero konfliktów na łamach forum i spokojnych 9 miesięcy:rolleyes::rolleyes::rolleyes:

dbajcie o siebie:rofl2::rofl2:

Dziękuję bardzo w swoim imieniu:tak:

Dziewczyny dzis zrobiłam kolejny test-już czwarty i juz są dwie krechy jak Berlin,juz nie mam wątpliwości,no i @ tez nie przychodzi,więc juz chyba klamka zapadła:-)teraz tylko byle do wizyty:tak:
 
no masz racje,dziwne to,choc moi tescie tez inaczej myślą o prezentach.Moja ama to co chwile by cos kupowała,a tescie wręcz przeciwnie,no ale nie ma co sie przejmować takimi sprawami,ludzie są różni.



Dziękuję bardzo w swoim imieniu:tak:

Dziewczyny dzis zrobiłam kolejny test-już czwarty i juz są dwie krechy jak Berlin,juz nie mam wątpliwości,no i @ tez nie przychodzi,więc juz chyba klamka zapadła:-)teraz tylko byle do wizyty:tak:

pewnie ja sie nie przejmuje!
czekam na wiesci po wizycie....
 
hejka
ojej wielkie gratki dla juz zafasolkowanych trzech styczniowek i dla calej reszty ktora tu niedlugo dolączy
ja urodzilam sie w styczniu i jest to super miesiąc mowie Wam,w pierwszej wersji chcialam miec dziecko ze stycznia,ale bede miec z wrzesnia
spokojnych 9 miesiecy z usmiechem na twarzy,bez zmartwien

Dziewczyny dzis zrobiłam kolejny test-już czwarty i juz są dwie krechy jak Berlin,juz nie mam wątpliwości,no i @ tez nie przychodzi,więc juz chyba klamka zapadła:-)teraz tylko byle do wizyty:tak:

Kasiu juz wiecej testow nie rob
jeszcze raz gratuluje
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
hejka
ojej wielkie gratki dla juz zafasolkowanych trzech styczniowek i dla calej reszty ktora tu niedlugo dolączy
ja urodzilam sie w styczniu i jest to super miesiąc mowie Wam,w pierwszej wersji chcialam miec dziecko ze stycznia,ale bede miec z wrzesnia
spokojnych 9 miesiecy z usmiechem na twarzy,bez zmartwien

ja mam córkę z września,tez bardzo fajny miesiąc :-)

Kasiu juz wiecej testow nie rob
jeszcze raz gratuluje

nie nie juz więcej nie robię,ten dzisiejszy mnie juz satysfakcjonuje w 100% :-)
 
Witajcie :) Jak mija majówka? U mnie taka brzydka pogoda. :-(
Pomyślałam, że tu zajrzę :)
Ja w sumie nie wiedziałam, że jestem w ciąży. @ pownnam dostać 23 i jak nie było tak nie było. 29 obudziłam się...o 4 nad ranem z potworną zgagą. Już wiedziałam :) Teraz czuje sie fatalnie, ale szczęśliwa :) :-):-):-)
 
Witajcie dziewczynki:-)
ja takze chciałabym do was dolaczyc dzisiaj rano zrobilam test i wyszy mi dwie kreseczki ta druga bardzo bladziutka ale jest:tak: termin wedlug kalkulatora bb to 11 styczen aha i wielkie gratulacje dla was wszystkich:-):-):-)
 
Przyszła_mama a dlaczego się fatalnie czujesz?tak objawy Cię juz męcza?

Paula witaj i grauluje serdecznie:-)widze ze bedziemy miały podobnie,kiedy miałas @?
 
Witajcie!!

Ale ten czas leci... Rok temu ja biegałam i testy robiłam :)
Mam synka z 5 stycznia 2010!! ;D

Gratuluję wszystkim Mamusiom i Tatusiom fasolek!! Dużo zdrówka i siły dla Was na te 9 miesięcy!!
Trzymam mocno kciuki!! Szczególnie za Mamę Trojaczków!! :)

Trzymajcie się cieplutko :*
 
reklama
"Dziecko jest pięknem ludzkiego bytowania" J.P.II

Styczniówka 2010 składa Serdeczne Gratulacje Wszystkim Styczniówkom 2011:-)


Witajcie dziewczynki:-)
ja takze chciałabym do was dolaczyc dzisiaj rano zrobilam test i wyszy mi dwie kreseczki ta druga bardzo bladziutka ale jest:tak: termin wedlug kalkulatora bb to 11 styczen aha i wielkie gratulacje dla was wszystkich:-):-):-)

Ja też tak miałam rok temu. Pierwszy test to były dwie kreseczki, z tego ta druga bardzo bladziutka i to była ciąża. Powtórz test rano za kilka dni, druga kreska będzie już dobrze widoczna i uważaj na siebie i fasolkę. Gratuluję i pozdrawiam. Życzę Ci byś na USG za kilka tygodni zobaczyła pięknie bijące serduszko.
 
Ostatnia edycja:
Do góry