reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczen 2011

Ewcia, w 100% popieram ariskę... Po co Ci dostęp do zamkniętego, skoro od dawien dawna w ogóle tam nie piszesz? Masz być fikcyjną pozycją nabijającą statystyki osób obecnych na forum? Po co? Na zamkniętym forum są tylko i wyłącznie osoby, które regularnie się udzielają, piszą, czytają. A Twoich postów nie było od kiedy, jesteś w stanie napisać? No właśnie... Więc nie rozumiem, czemu aż tak bardzo ma Ci brakować zamkniętego...
 
reklama
ewcia, madzia-nasze moderatorki sprawdzały Waszą aktywność (ale też innych dziewczyn) i okazała się rzecz dla nas przykra: czytacie, logujecie się ale nie piszecie. uznałyśmy że to jest nie fair że czytacie o naszym prywatnym życiu, macie dostęp do naszych danych osobowych a nie odzywacie się.
po co Wam ten dostęp? żeby wiedzieć o naszym prywatnym życiu nie dając nic w zamian? tym bardziej że macie czas na kompa bo widać Was na fb.
a poza tym jaki sens ma nawet pisanie raz na 2 m-ce powiedzmy? przecież nie doczytacie co u nas słychac, czy ktos potrzebuje wsparcia, a ktos inny kopa w tyłek. a napisać: moje dziecko rośnie, sika lub nie na nocnik, ja pracuję itp można napisać na otwartym.
ja zgadzam się z przedmówczyniami. koniec tematu
 
Oczywiście psiapsiółki wzięły ariskę w obronę, goraco tam u Was na zamkniętym się teraz zrobiło co?

Ja w tej chwili weszłam tutaj tylko dlatego, że otrzymałam dużo więcej wiadomości o takim samym potraktowaniu innych dziewczyn jak mnie. Oczywiście chcą pozostać anonimowe, ponieważ dobrze wiedza jakie halo robią dziewczyny z zamkniętego. Jedna wielka nagonka.

Owszem jestem na fb kilka minut dziennie maxymalnie, ponieważ mam tam firmowe konto.

arisko - całkiem niedawno czepiałaś się Klaudii! Poza tym Ty po jednej mojej uwadze rozpętałaś tą burzę, to jest Twoja specjalność.

No ale teraz otwarty ma więcej postów dziewczyny! Wystarczy nacisnąć na odcisk dziewczynom z zamkniętego i sobie o nas przypominają!

Jeśli ktoś jeszcze ma zamiar pisać na ten temat to proszę na pw, bo usunę posty, takie są zasady!
 
Cześć dziewczynki :)
My też dużo czasu spędzamy w ogrodzie.

Ja uważam, ze takie małe ilości postów wynikają z tego, iż prawie wszystkie kobitki, które piszą na zamkniętym nie udzielają się już tutaj...

Ja faktycznie nie mam czasu i na zamkniętym nie piszę już od kilku miesięcy, tutaj też rzadko luknę... ale jednak :)

nic więcej nie napiszę bo sama wszystko tu zawarłaś.

A z Klaudią ściełam się hmm w marcu? więc wyluzuj jest październik :eek:

Joasienka napisała wszystko nie mam nic do dodania.

Jakie są zasady? że z forum ogólnego zaczniesz usuwać wiadomości które nie są dla Ciebie wygodne? to są zasady?
 
Ewcia, powiem tylko jedno. Zachowałaś się jak rozpieszczony bachor. Coś poszło nie po Twojej myśli, więc tup nóżką, foszek i obraza. Niezła dziecinada... Widać, że nic nie zrozumiałaś z tego, co napisała Ci ariska, ja i joasienka, więc faktycznie nie mamy o czym rozmawiać.
 
uuu ale piekiełko:(((
nie wtrącam się:tak: liczę że się dogadacie:tak:

ja się uczę deserków ,torcików itd...
ale chciałabym już znaleźć pracę

buziaki dla wszystkich i dużo zdrówka dla dzieciaczków w ten jesienny okres
 
póki co bez szalu...
na razie z ciast biszkopt, kruche...

wrzucę linka do bloga, tylko muszę się wziąć za to i uzupełnić przepisy :tak:
jakoś mi się non stop nie chce :sorry2::-D

daje tylko te co mi samej zasmakowały :tak:
 
Ostrzegam tylko, ze prowadzenie nadal tej dyskusji jest niedozwolone. Nulini jestes podobno moderatorem i nie wiesz o tym?
ariska - jestes taka szczegółowa, ale udowodniłam Ci, że pamięc Cię zawodzi. Nie ma tutaj zadnego znaczenia termin, wazny jest fakt, któremu zaprzeczyłaś!
No ale Ty przeciez i tak musisz wyjśc na najmądrzejszą, ostatnie słowo zawsze musi nalezec do Ciebie.

A wogole to Wy jesteście śmieszne, nie wiecie już jakich argumentów użyć więc mnie obrażacie.
To jest pewnie taki przejaw waszej dojrzałości.
I po raz ostatni zaznaczam, że ja wcale tej burzy nie rozpętałam, to ariska zaczęła na mnie naskakiwać i chyba sobie nie wyobrazacie, że zamknę sie i pozwolę jej zwracac mi uwagę.
Nulini - zastanów sie co piszesz dziewczyno.


Moim dziewczynom, które ciągle do mnie piszą na pw serdecznie dziękuję.
 
reklama
Ewcia, to Ty jesteś śmieszna, rzucać foszki, że Cię usunęłyśmy z zamkniętego, wiedząc, że nie spełniałaś warunków, aby tam nadal być. Kobieto, trochę dystansu do siebie!!! Poza tym z jakiej racji temat jest zabroniony? Bo co? To jest forum otwarte, temat dyskusyjny, więc możemy sobie pisać, o czym nam się żywnie podoba, co nie podoba się Tobie, więc chcesz usuwać :) DZIECINADA :)
 
Do góry