reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczen 2011

Pkt. 7 naszego regulaminu. Pisząc tutaj zgadzacie się z regulaminem wiec prosze go przestrzegac. Poza tym taka nagonka na kogokolwiek jest niedozwolona. Ja juz zgłaszam sprawe do kogos wyzej, moze ona zakonczy Wasze pisanie bzdur.
 
reklama
Nagonkę to Ty zrobiłaś na nas, że niedobre jesteśmy, bo Cię z zamkniętego usunęłyśmy. Be dziewczynki, be. Trzeba się poskarżyć.

P.S. MODERATORKO, co ma ilość kont na forum BabyBoom do naszej dyskusji, bo nie kapuję?
 
Ostatnia edycja:
pkt.7 naszego regulaminu nie mowi nic o ilosci kont. czytaj ze zrozumieniem!

https://www.babyboom.pl/forum/dziec...m-przede-wszystkim-nowe-stycznioweczki-43712/

Po skontaktowaniu sie z odpowiednią osoba przyznaje, ze dalam się sprowokowac a jako moderator nie powinnam znizac sie do takich zachowań jak niektórych tutaj. Przepraszam moje dziewczyny.

Ostatni raz ostrzegam - proszę zakonczyć tę dyskusję.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Mój błąd - czytałam ogólny regulamin.
No widzisz, dobrze, że "odpowiednia osoba" jest osobą mądrą i uświadomiła Ci Twój błąd :) Przyjmujemy przeprosiny :)



klaudia, chętnie obejrzę torciki, bo niebawem będę musiała jakiś utworzyć :D
 
nulini - chyba sobie zartujesz, myślałas ze przepraszam kogoś takiego jak Ty?

Przepraszam moje dziewczyny, odpowiednie osoby wiedza ze o nie chodzi.
 
Nooo, rzeczywiście, masz tych swoich dziewczyn całą masę, aż się rzuciły Cię bronić :)
Poza tym zraniłaś mnie, zraniłaś mnie okropnie. Ja tak bardzo chciałam być TWOJA... Teraz moje życie nie ma sensu...
 
na razie co zrobione to tylko upieczone biszkopty do tortów, jutro się zobaczy co dalej...

nulini, to Ty przecież utworzyłaś na roczek dzieło tortowe, to ja powinnam się od Ciebie nauczyć;-)
 
Ewcia - nigdy nikomu nie napisałam że jest złą matką, czy źle wychowuje swoje dziecko więc nie mam czemu zaprzeczać. może też zacznij szanować punkt 7 regulaminu który sama pisałaś i nie rzucaj oszczerstw w moją stronę? I nie dotyczy to rozmowy o zamkniętym ale o tym jakie kłamstwa rzucasz w moją stronę. Nie mam czemu zaprzeczać bo nic takiego nie miało miejsca. I prawdą jest że nie mam z nikim konfliktu a Ty mnie obrażasz!

a co to za modrowanie jak jestes tu raz na 2 miesiace??
 
reklama
ja zrobiłam ostatnio tort tacie cytrynowy to biszkopt lipa bo mi opadł nie mam jeszcze swojego który na 100% wyjdzie ale za to środek był taki dobry że masakra :-D kisielek cytrynowy a na to bita śmietana. wcale nie słodki a za to pyszny
 
Do góry