reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczen 2011

OOKatka gratulacje szybko wam poszło :-) Życzę nudnej i książkowej ciąży :-D

Modlicha dla Ciebie też ogromne gratulacje :-D Jak tam Kamilek reaguje na braciszka. U nas miłość braterska kwitnie do momentu aż młodszy chce pobawić się jakąś zabawką starszego :-p
 
reklama
Katka gratuluję drugiej fasolki. chyba nie bliźniaki co? jak ja byłam w ciąży z Ala to mi na pierwszym USG powiedział, że być może będę miała bliźniaki, ale okazało się, że to był krwiak i się wchłonął.
 
No Witam się! Styczniówki chyba śpią, co tam u was dziewczyny?:)

Ufff za mną już połowa, 1 kwietnia dowiedziałam się że będzie syn:D I będzie parka:) Nadusia zadowolona że będzie miała braciszka:D
 
Czesc dziewczyny.Nie wiem czy mnie jeszcze ktos pamieta, chociaz Ja was tak :)) Tyyle czasu mnie u Was nie bylo, ze wcale sie nie obraze jak jednak o mnie zapomnialyscie.Napisalam do Fogia na priva bo szukalam forum zamknietego ale (z czym sie oczywiscie liczylam )juz mnie tam nie ma. Jejku jak milo widziec ze tyle z was ma kolejnego dzieciaszka lub sie go spodziewa. Nie moge powiedziec, ze nie tesknilam i ze nie myslalam o was wcale tylko jakos nigdy zebrac sie nie moglam zeby do was wrocic.Teraz siedze w domu sama z dziecmi wiec dzisiaj pomyslalam.... nie no musze wreszcie sprawdzic co szalone kobietki porabiaja :)
 
katka, piękne imię, takie dostojne :-D

Gosia, witaj po tak długiej przerwie! Co u Ciebie? Jak dzieciaczki? Fakt, wiele z nas już się postarało (albo właśnie się stara ;-)) o powiększenie rodziny :-D
 
reklama
Do góry