reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczen 2011

katka bardzo ładne imię wybraliście dla synka:-)

Ja za dużo się tutaj nie udzielałam, ale fajnie byłoby czasem z kimś porozmawiać o dzieciaczkach, w końcu są w tym samym wieku:) Pozdrawiam:)
 
reklama
CZesc.Pisze drugi raz bo za pierwszym moja wiadomosc sie nie zapisala nie wiem chyba wyszlam z wprawy i cos zle zrobilam :/ Ciesze sie ze mnie pamietacie. Co slychac u mnie to napisze w skrocie ze nic ciekawego a wiecej to moze po swietach. Chcialam Wam zyczyc wszystkim zdrowych,wesolych,pogodnych Swiat Wielkanocnych oraz mokrego smingusa dyngusa. Ja kupilam specjalnie pistolet dla siebie i nie mam zamiaru oszczedzac moich chlopakow :) Nie wiem czy ktoras zdarzy tutaj zajrzec ale jesli tak to bede wdzieczna za przekazanie zyczen na zamknietym. Trzymajcie sie cieplo i do uslyszenia ;)
 
Hej:D właśnie usiadłam na chwilkę przed kompa i chciałam wam życzyć Wszystkiego Dobrego, Wesołych Świąt Wielkanocnych i Mokrego Dyngusa:)Również proszę o przekazanie na zamkniętym bo tam pewnie większośc z was się udziela...

Ja odpoczywam bo brzuch troszkę pobolewa, czekam na męża bo pojechał do fryzjera:) a jak wróci to ja się zbieram i jadę na relaksującą kawkę do koleżanki, mam dość siedzenia w domku tym bardziej że małz do wtorku jest tylko w domu bo jedzie w delegacje, wtedy to już napewno sobie nigdzie nie pojadę:)
 
Witajcie styczniowe mamusie :)

Czy można do Was dołączyć?
Fajnie by było porozmawiać z kimś kto ma dzieciaczka w tym samym wieku :)

Moja Emilka urodziła się 23.01.2011.
 
reklama
Wszystkiego Najlepszego kochane styczniowki:)) juz prawie 4 lata maja nasze slonka:))


Chcialam razem z Nadia i Oliwerkiem Życzyć wam Zdrowych, pogodnycj, w rodzinnej atmosferze Swiat Bożego Narodzenia oraz Szczesliwego Nowego 2015:))♥♥♥
 

Załączniki

  • 1419371139029.jpg
    1419371139029.jpg
    46,9 KB · Wyświetleń: 2 289
  • 1419371165644.jpg
    1419371165644.jpg
    17,6 KB · Wyświetleń: 2 296
Do góry