reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczen 2011

żabka witaj :-)jestesmy w ciązy dokładnie w tym samym tygodniu ylko ja 1 dzien młodsza:-)u mnie 4 tydzien i 1 dzien,musze zrobic suwaczek w koncu:-)

kiedy masz wizyte u ginek????ja za tydzien we wtorek:-):-)

fajnie że nas coraz więcej:tak:
 
reklama
kochana niezle 3 na raz to ty juz bedziesz napewno mama 2010 bo mnogie ciaze szybciej sie rozwiazuja gratuluje

ladne kochana ty juz na mecie jestes jeszcze 1 krok :-)

witajcie melduje sie 8 styczen moj termin :-) przyszlam do was ze staraczek 2010 super forum i super kobietki mam nadzieje ze tu tez bedzie milo i ze czass nam szybko zleci :-)

tak dokladnie.. ale chce zostac do konca styczniowka jak to po dacie porody wychodzi....
kolejne brzdace z grudnia..... synus tez z grudnia 6:)
 
żabka witaj :-)jestesmy w ciązy dokładnie w tym samym tygodniu ylko ja 1 dzien młodsza:-)u mnie 4 tydzien i 1 dzien,musze zrobic suwaczek w koncu:-)

kiedy masz wizyte u ginek????ja za tydzien we wtorek:-):-)

fajnie że nas coraz więcej:tak:
ja tez we wtorek ale 18 maja wiec za 2 tygodnie no coz musze czekac
tak dokladnie.. ale chce zostac do konca styczniowka jak to po dacie porody wychodzi....
kolejne brzdace z grudnia..... synus tez z grudnia 6:)
no ja mam urodziny 16 grudnia i myslalam ze w poprzednim cyklu mi sie uda i bede miala urodziny z dzidzia bo maz ma w tym sammym miesiacu co corka no ale trudno najwazniejsze ze bedzie :-) ja juz chce jesien co bede okragla i bede sie zblizac do terminu :-)
 
Kochane gratuluję wam bardzo serdecznie
Życzę wam spokojnych 9 miesięcy, niech wasze fasolki rozwijają się prawidłowo i wyrosną na zdrowych maluszków, a poród niech będzie szybki i bezbolesny:)

Sierpniówka 2010
 
Wieeeelkie gratulacje dla wszystkich stycznióweczek 2011 :-) Ale ten czas leci ... dokładnie rok temu, 04.05. zobaczyłam upragnione 2 kreseczki na teście ... teraz na podłodze obok mnie leży mała rozrabiaka, a ja po ciuchu marzę, żeby do Was dołączyć ;-)
Wszystkiego NAJ NAJ dla Was i fasolek !!!
 
Cześć dziewczynki:-)
z radością chciałabym do was dołączyć:-)mam nadzieje, że mnie przyjmiecie do swojego grona:-)
Teścik zrobiłam 28 kwietnia i wyszły mi dwie kreseczki:-)potem powtórzyłam jeszcze dwa razy i ponownie dwie kreseczki...druga bledsza ale z tego co się orientowałam to nic nie szkodzi...szczególnie że @ brak.
Ja mam cykle dość długie bo niektóre 31 dni a inne były 35 dni. Wizytę mam albo w poniedzialek albo w środe, jeszcze nie moge zdecydowac sie na ginekologa:-)

Kobitki:-) możecie mi proszę napisać jak się robi suwaczek??
z góry dziękuję:-)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Kochane Stycznióweczki 2011!
Serdecznie Wam gratuluję. Życzę wspaniałych chwil z maluszkami w brzuszkach.

Styczniówka 2010
 
reklama
aniwar witaj:-)
suwaczek msisz najpierw stworzyc na jakiejs stronie a późnie wkleic cały kod który ci sie wyswietli w ->panel kontrolny->edytuj sygnaturę
 
Do góry