reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczen 2011

ja tez we wtorek ale 18 maja wiec za 2 tygodnie no coz musze czekac

no ja mam urodziny 16 grudnia i myslalam ze w poprzednim cyklu mi sie uda i bede miala urodziny z dzidzia bo maz ma w tym sammym miesiacu co corka no ale trudno najwazniejsze ze bedzie :-) ja juz chce jesien co bede okragla i bede sie zblizac do terminu :-)

moja pierwsza ciaza latwa nie byla ale i tak tesknilam bardzo za nia.. wtedy mialam ogromny brzuch bo synus wazyl 4650g... a teraz beda kruszynki tylko nie wyobrazam sobie jak wielki bedzie brzuch!!!!!!
 
reklama
Dzięki KasiaWie:-) juz kombinowalam z suwaczkiem może teraz mi sie wyswietli:-)
Dziewczyny czemy nasz watek jest inaczej umiejscowiony niź watki innych mam z innych miesięcy??

A Ty KasiuWie. w którym jesteś tygodniu? przed Toba też dopiero pierwsza wizyta? ja idę za tydzień w środe jednak.
Mam troszke stresa i juz nie moge sie doczekać a jak Ty się czujesz?? Też obawy mieszają Ci sie z radościa?
Do mnie nie może jeszcze dotrzeć że beziemy mieli z męzem dzidziusia, ciąża była planowana ale nie spodziewałam sie ze uda sie tak szyblo:-) chociaz bardzo na to liczylam:-)
 
Cześć dziewczynki:-)
z radością chciałabym do was dołączyć:-)mam nadzieje, że mnie przyjmiecie do swojego grona:-)
Teścik zrobiłam 28 kwietnia i wyszły mi dwie kreseczki:-)potem powtórzyłam jeszcze dwa razy i ponownie dwie kreseczki...druga bledsza ale z tego co się orientowałam to nic nie szkodzi...szczególnie że @ brak.
Ja mam cykle dość długie bo niektóre 31 dni a inne były 35 dni. Wizytę mam albo w poniedzialek albo w środe, jeszcze nie moge zdecydowac sie na ginekologa:-)

suer i pewnie ze przyjmiemy z radoscia.....
jak byly 2 to ciaza jest. nawet przy bledszych...
a ja sie dzis zle czuje.... brzuch mnie boli i troszke plamiłam krwią.. oczywiscie bylam u lekarza...no najwazneijsze ze wszysto wporzadku wg niego a fasolki rosna!
nie uwierzycie ale skakaly juz dzis na monitorze serduszka!!!!!! a jeszcze kilka dni temu ich nie bylo widac... mam fotki:):):):)
mam pomysl... utworzymy moze grupe zamknieta na fotki co wy na to?? spotkalam sie juz z tym ze ludzie wstawiaja cudze zdj i zakladaja takieprofile a mnie to drazni.. co wy na to?
 
blondi80 gratuluje trojaczków:-) a w którym tygodniu Ty byłas u ginka że juz wiesz, ze będzie miala 3 dzidzie??Ja wstepnie chciałam iść jutro ale ginka mi powiedziała, ze jeszcze za wczesnie i zeby poczekać jeszcze ok tygodnia.
A brzusi moze będzie taki jak za pierwszym razem, bo im wiecej dzidziusium w brzuszku tym one sa mniejsze żeby sie tam zmieścić:-)chyba....:D
 
blondi80 gratuluje trojaczków:-) a w którym tygodniu Ty byłas u ginka że juz wiesz, ze będzie miala 3 dzidzie??Ja wstepnie chciałam iść jutro ale ginka mi powiedziała, ze jeszcze za wczesnie i zeby poczekać jeszcze ok tygodnia.
A brzusi moze będzie taki jak za pierwszym razem, bo im wiecej dzidziusium w brzuszku tym one sa mniejsze żeby sie tam zmieścić:-)chyba....:D

tak dzidzie beda kruszynki... ja bylam ilka dni temu od razu tu zameldowalam sie...... lekarz podejrzewal ale dzis skakaaly 3 punkciki wiec sa trojaczki:):):):)
 
mam pomysl... utworzymy moze grupe zamknieta na fotki co wy na to?? spotkalam sie juz z tym ze ludzie wstawiaja cudze zdj i zakladaja takieprofile a mnie to drazni.. co wy na to?

Pewnie ja jestem jak najbardziej za:-)
Moze w ogole nasz watek tez powinien wyglądać jak te inne :przyszlych mam" i miec taki zielony dymek...teraz to mamy chyba jakis podetmat i nie bedziemy mogly tworzyszyc innych dyskusji w naszym watku tak jak to jest u innych...co wy na to? Tylko chyba moderator musi o zmienic...
 
Pewnie ja jestem jak najbardziej za:-)
Moze w ogole nasz watek tez powinien wyglądać jak te inne :przyszlych mam" i miec taki zielony dymek...teraz to mamy chyba jakis podetmat i nie bedziemy mogly tworzyszyc innych dyskusji w naszym watku tak jak to jest u innych...co wy na to? Tylko chyba moderator musi o zmienic...
dokladnie.. napisze do adinistracji....

dziewczeta zaproszenia do grupy wyslane..w razie co piszcie jak ktoras nie dosala ze styczniowek a wysle:):):)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
gratuluje styczniówki 2011 ja mam nadzieję być lutówką 2011 :)
blondi a Ty uuuuuuuu nieźle trojaczki... ale ja to chyba byłabym w szoku jak ch o l e r a

pozdrawiam i zdrówka wszystkim zyczę :*
 
Ostatnia edycja:
reklama
dziewczynki widze, ze mamy juz swój "dymek" :-)tylko jak przenieść nasze pogaduszki tam?
 
Do góry