reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczen 2011

Duszno bardzo. Popadało chwilę ale nie wiedziałam czy to deszcz czy sąsiadka kwiatki na górze podlewa. :-) Ale się chmurzy powoli i lekko się ochłodziło więc może wreszcie się skończy ten upał. Dziecię moje śpi. Jutro lecę rano do Baty kupić wyczekiwane buciki o ile jeszcze będą. :-)
 
reklama
U nas burza, w końcu, bo nie można było już wytrzymać tej parówy.
Byliśmy dzisiaj na testach skórnych, Misiek uczulony jest jedynie na jajka, ale lekarkę zdziwiło, że pomimo tego, że nie jest uczulony na mleko po przejściu na mleko modyfikowane plamy na skórze ustąpiły - w związku z tym skierowała nas na badania z krwi...jutro jedziemy a wyniki dopiero za 3 tygodnie. Szkoda mi tego mojego maleństwa, bo ciągle go kują, ale jak mus to mus
 
W końcu pada i zrobiło się zimno. Nareszcie. I gdzieś daleko grzmi. Ale od razu lepiej w domu. Mąż kąpie małą i pewnie zaraz zaśnie bo oczka trze. Chyba będzie trzeba kompa wyłączyć jak mocniej zagrzmi. Więc miłego wieczoru.
 
kate - tylko pilnuj tego męża żeby nie zasnął nad kąpielą ;)
gdynianka - teraz patrzę a twój smyk już pół roku skończył. Jak ten czas leci :)
Zdrowia życzę waszym dzieciaczkom
a wiecie - teraz przyszłam z placu zabaw i siadłam by was poczytać... i wodę w garnku przypaliłam. pierwszy raz w życiu:szok:
 
Ostatnia edycja:
reklama
jestem:) damquell mówiła że tutaj jakieś pajenczyny się pojawiły bo wszystkie na zamkniętym siedzą:)
Witam się z nowymi mamuskami:) i ze starymi też:) Doczytam kilka stronek wstecz i może coś mądrego uda mi się napisać:)
 
Do góry