reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2012

Asteria

Wdrożona(y)
Dołączył(a)
6 Luty 2008
Postów
1 545
Miasto
Katowice, Poland, Poland
Witajcie :)
Ja dziś zrobilam teścik i wydaje mi się że jest bardzo delikatna kreseczka... wiec termin bedzie wypadac na styczen 2012 jutro jeszcze wykonam jeszcze jeden rano i bede miala pewność 100 % ze nie mam zludzeń:-)
 
reklama
Witam:) ja wczoraj zrobilam test i rowniez 2 kreseczki po dlugim weekendzie ide do lekarza to dokladnie sie dowiem:):)gratulacje:):)
 
Hej dziewczyny!!!! U mnie tez dwie kreseczki!!!! wedl. kalkulatorka to 6tc i termin na 5.01! ale dopiero w srode ide do mojej gin posluchac serduszka i bede miala pewnosc co do terminu i wogole czy wszystko jest ok......
 
Witam wszystkie zafasolkowane styczniówki ;-)

... wyczekiwałam Waszego wątku :tak: ja dokładnie rok temu 02.05.2010 zobaczyłam II na teście :-) ehhh niesamowite uczucie ;-) ja co prawda nie dotrwałam do terminu 11.01.11 bo moja córeczka urodziła się 18.12.2010 :sorry2: ale Wam życzę dotrwania do terminów i książkowo nudnych 9 miesięcy ;-):tak::-p

Pozdrawiamy
 
Ja tak samo jak Batonik wyczekiwałam stycznia 2012:)
Ja dokładnie 17.05 zobaczyłam 2 kreseczki:))

Życzę wam spokojnych 9 miesięcy;))
 
No to witam was wszystkie :) serdecznie :) ja dzis zrobilam drugi tescik :) i widac definitywnie ze jest fasolka moj termin wypada 10.01 :D bardzo sie ciesze ja za dwa tyg pujde do gin zeby byla juz pewnosc i na USG zeby bylo cos widac:)

Łukacie dziewczyny kwas foliowy:)? ja od 2 mies bez przerwy:)
 
Ale super ja tak jak dziewczyny 2011 też wyczekiwałam 2012 mój synek też styczeń i życze wam wszystkim takich 9 miesięcy jak u mnie były spokojne i objawy książkowe do końca ciąży aktywnie spędzałam czas a Franio tak dobrze się czuł że nie chciał wyjść na zewnątrz. :-)
Pozdrawiam i od czasu do czasu będę zaglądać i przypominać sobie ten czas.
 
reklama
Ja właśnie wróciłam z szybkich zakupów:-)
samopoczucie... hmmm tak jak przy kazdej ciazy planowany @ mam na 3 maja wiec teraz czuje jak rozrywa mi krzyż i chyba po tym wiedziałam ze jestem w ciazy bo normalnie to przed @ nic mi nie jest:)
 
Do góry