reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2012

a teraz smigam mamuski na badanie 'stopnia czystosci pochwy':D fajnie brzmi:) tylko wpierw musze do mojej lekarki pojsc, bo nie dala mi polozna naklejki na skierowanie...no nic...caluje Was mamuski w wasze pielne brzuszki:)

)

a nie za wcześnie na taki wymaz? bo mi gin powiedział, że lepiej poczekać i po 12 tyg, ja wprawdzie robiłam wymazy przed i miałam bakterie teraz mam powtórzyć ale dopiero po 12 tyg
 
reklama
Laski uprawiacie jakies aktywności fizyczne? Siedze na kanapie 2 miesiac i zastanawiam sie czy to brzuszek ciazowy czy zwykly tluszczyk i myślę co z tym fantem zrobic. A moze kolezanki z Warszawy wyczaiły jakiś fajny basen/ćwiczenia dla mamusiek? Tak zeby z umiarem ale chyba jak daj Panie Boze skonczymy ten trymestr to mozemy sie troche wiecej poruszac co?
 
oceanica no w drugim trymestrze to pewnie można a nawet wskazane, ja na basen niestety się nie nadaję, bo zawsze jakieś świństwo złapię :( ale u mnie jest aerobic dla pań z brzuszkami

a ja dziś badania robiłam, utoczyli ze mnie 7 strzykawek: toxo, cytomegalowirus, rózyczka, WR, grupa krwi, zółtaczka i badanie moczu i jestem lżejsza o 300 zł :)
 
Ewelina:) mi położna kazała iść jak najszybciej:) ale ja się nie znam:)

Oceanica:) jak zacznie się 2 trymestr to będę robić ćwiczenia dla mam i chodzić na godzinę na spacer nad morze:)

Donia...o matko...7 strzykawek...aż mnie ciarki przeszły...

3majcie mocno kciuki za moje usg...bo dziś pierwsze jest:) dowiem się ile ma dzidzia;) ehh...ale jeszcze muszę czekać 1,5 godziny!!:(
 
Anastazzja już powinnaś być po usg albo w trakcie:D czekam na informacje:D
oceanica ja też leniu****e, znaczy na tyle ile mi młoda pozwala, ale też myślałam o basenie. jak znajdę jakiś fajny to dam Ci znać bo ja też z Warszawy :)
 
oceanica: ja chodze na auqa areobik a od wrzesnia zapislam sie na yoge dla kobiet w ciazy:)

Anastazzja: czekamy na wiesci!!!!!!!

Donia: masakra sla spokonie mi ostatnio zostalo 9 wkłuć:) a jedna probowka pobrana:D

nagapalma: spokojnie truskawka bedzie zdrowa :D tylko sie nie lam:)
 
Ostatnia edycja:
Odebrałam dziś wyniki badań:) Rewelacja, morfologia i mocz przepiękne, a reszta ujemna, także nic tylko się ciążą cieszyć:-) Bałam się, że z tarczycą coś może być nie tak ale jak się okazało jest spoko. Pozdrawiam Was mamusie:)
 
Vileyka ja tropie i nic nie moge znalesc zeby dobrze i niedrogo ;D na bb znalazlam globi fitness ale tam zajec dla mamusiek nie ma ;D
Fajnie, że juz tak blisko granicy jesteśmy, ja już tak czekam ze II że szok ;D
I wtedy będzimy ćwiczyć ! o ;D
 
dziewczyny:) już po usg:) dzidzia ma 7 tygodni i 2 dni i jest jakże dumnego wzrostu-1 cm:) serducho biło pięknie 146 uderzeń:) termin porodu mam na 5 lutego, więc oficjalnie jestem lutówką, ale zostaję z Wami:)
 
reklama
Do góry