reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2012

Oj Strzyga nawet nie wiesz jak kombinuje:).Coś czuję, że będzie dzidzia niezdecydowana jak tatuś;-).Skurcze nadal co 10min.Chodzę po mieszkaniu i oddycham.Matko, to oddychanie przeponą mnie wykończy:-D.
 
reklama
Niki, Emm chyba Wasza kolej nadchodzi. Jakby co życzę szybkich porodów. Jeszcze na styczeń się załapiecie, bo widzę, że Mało nierozpakowanych Was pozostało.
Ja mam chwilę dla siebie, bo Maluszek usnął choć się prężył(gazy go wymęczą i te kupki) i Mój mąż też śpi. Oby tak do 19 pospali. To potem kąpiel będzie.
Powiem Wam, że ciężko mi tak w mieszkaniu wysiedzieć i dziś musiałam wyjść się przejść do sklepu po małe zakupy. Strasznie kuśtykam na lewą nogę. Biodro mnie strasznie boli i teraz grzeję sobie termoforem. Już tak od tygodnia. Jak wezmę apap i pogrzeję to trochę przechodzi. Po szpitalu podziębiłam sobie plecy chyba:crazy:.
 
donia ja też na początku mówiłam o dacie 2 luty - hmmm może to będzie nasz dzień??? hmmm :happy2:

Alka no oby, to się młodej upiecze gadka umoralniająca za niesłuchanie rodziców :-D
jeszcze mi się 4 II podobał (ups dobrze, że nic nie mówiłam o 14 II :-D)

Niki, Emm chyba Wasza kolej nadchodzi. Jakby co życzę szybkich porodów. Jeszcze na styczeń się załapiecie, bo widzę, że Mało nierozpakowanych Was pozostało.
Ja mam chwilę dla siebie, bo Maluszek usnął choć się prężył(gazy go wymęczą i te kupki) i Mój mąż też śpi. Oby tak do 19 pospali. To potem kąpiel będzie.
Powiem Wam, że ciężko mi tak w mieszkaniu wysiedzieć i dziś musiałam wyjść się przejść do sklepu po małe zakupy. Strasznie kuśtykam na lewą nogę. Biodro mnie strasznie boli i teraz grzeję sobie termoforem. Już tak od tygodnia. Jak wezmę apap i pogrzeję to trochę przechodzi. Po szpitalu podziębiłam sobie plecy chyba:crazy:.

o, a ja właśnie liczyłam, że po porodzie minie mi ból biodra :baffled:

A my byliśmy na zakupach, młoda obłowiona w dziny i suknię fioletowo-różową, a mamusia w dwie bluzki (nic innego nie można zakupić, bo nie wiem jak będę wyglądała po porodzie :zawstydzona/y:), a mężulek kurtkę i sweter, bo w przyszłym tygodniu zapowiadają nawet tu mrozy - 10 st.C. Więc wszyscy zadowoleni. He, fajne te wyprzedaże
 
Hey mamusie ! :-) Dziękuje za gratki. My od południa w domku. Szymon to bardzo emocjonalne dziecko i potrzebuje non stop przytulania, przy tym furiat jakich mało:-) sam nie lubi spać, musi przy mnie, ehh nie wiem po kim on to ma:-) ,mam nadzieje, ze jakos to sie zmieni;-)
 
oj Justyś czytałaś ksiązkę "Język niemowląt"? tam opisana jest taka postać osobowości. Miejmy nadzieję, że to przejściowe, bo nie ruszysz się z domu bez szkraba.
Ale i tak Wam zazdroszczę, że już jesteście razem :) i jeszcze raz ogromne gratulacje
 
Niki- i jak tam? Zdążysz przed północą?;-)
U mnie też się coś powolutku rozkręca ale zobaczymy ile to potrwa... Na razie mam skurzce co 3 minuty od 18 ale jakoś za mało mnie bolą. Położymy starszą spać i się obaczy co i jak
Justyś- no w końcu zobacz ile czasu non stop Cię dotykał- myśle że z czasem synuś da Ci trochę wolnego:tak: Fajny traki puszek okruszek maleńki- zazdroszczę Wam tych małych cudów
 
lajt Ty też ??? Wszystkie miały czekać do lutego, a teraz się wykruszają :baffled: no ale niech Wam będzie... mogę być ostatnia a co tam ...
Justyś witaj w domku i przytul młodego też od cioci
 
Justyś witaj i gratuluję :)

Alka nie ty jedna zostałaś. moje skurcze też są do niczego. już kilka dni tak się ciągną. ale faktycznie coś dziewczyny dzisiaj się zaczynają sypać :)
 
Alka- ale ja wciąż w domku siedzę bo te skurcze jakieś oszukane- nie bolą tak jak powinny i nie wiem co z nimi zrobić;-) Chociaż fajnie byłoby mieć dwójkę z 28- byłoby dokłądnie 2 lata i miesiac różnicy. Ale chyba już nie zdążę:-p Niki za to zaginęła w akcji:-D
 
reklama
Melduje że zostałam w domuuuu... :-( Te moje skurcze to jakaś mega-ściema jest... Jak mam skurcz to taki, że mi oczka na wierzch wychodzą, ale są co 7, 8, 12, 15, 20 minut... I między nimi mała fika jakby pokaz akrobacji w cyrku zaliczała...
Już sama nie wiem co robić, pomimo że to moja druga dzidzia... Czuję się jak totalny żółtodziób i w dodatku mój lekarz nie odbiera telefonu... :baffled:
 
Do góry