reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2012

Wikiriki-wspolczuje :no:Biedna malutka. No, ale jak ma jej to pomoc, to trzeba i juz. Badz dobrej mysli a jakos to przebrniecie

Moj maly za to przybral przez 3 tygodnie tylko 80g. Dzis podalam po raz pierwszy kaszke. Smakowala mu. Mam nadzieje, ze po kaszce zacznie znow ladnie przybierac na wadze.
 
reklama
Po kaszce na pewno bedzie przybierał...:)
Jak leży w tej poduszce to spoko ale jak ją podniosę to się tak drze nie wiem czy to ją boli...Jakos musimy przebrnąć
 
Moj maly za to przybral przez 3 tygodnie tylko 80g. Dzis podalam po raz pierwszy kaszke. Smakowala mu. Mam nadzieje, ze po kaszce zacznie znow ladnie przybierac na wadze.
mi Franek nie przybierał jak zaczął przesypiać całe noce bo zwyczajnie brak nocnego karmienia równał się z mniejszą ilością żarełka w ciągu doby :) ale teraz jest już ok ... choć coraz mniej karmimy piersią a coraz więcej butlą .... Frankowi cycki "smierdzą" hihi a buteleczka jest aja :-)
 
Alka nie chwal sie juz, ze Franus spi ladnie w nocy:-D Moj nadal budzi sie 3 razy na cycka :tak: za to w dzien nie ma czasu na jedzenie. Possie chwile i odwraca glowe. Odciagam i daje mu z butli ale nie zawsze chce. Ale kaszke wpierniczal z ochota.Wczoraj na noc nawet dalam mu mm.
 
Olek nie chce kaszek, z zupek wybrał sobie tylko jedną, czasem wsunie jabłuszko. Ale zapijał się soczkiem marchewkowym. W nocy się budzi 2-3 razy na cycucha. Wczoraj dałam na noc mm, wypił 160m i obudził się po 3 godzinach na cyca :cool: A miałam nadzieję, że po mm dłużej pośpi. A dziś bidulek ma gorączkę :-( Dopiero teraz mi zasnął od 20.00, nie chciał ssać cyca, a ja głupia od razu nie wyczułam że to gorączka, tym bardziej, że już po południu wydawało mi się, że ma gorącą główkę. Ale był ubrany w polarowego pajacyka więc wydało mi się, że mu po prostu ciepło. A teraz mam wyrzuty. Pierwsze mierzenie tempki dało wynik 37,9 kolejne 37,7 a teraz - ok. godziny od pierwszego - 37,6. Wyczytałam, że przeciwgorączkowe daje się dopiero powyżej 38,5 stopnia więc na razie będę go obserwować. Mam tylko nadzieję, że jakoś organizm się wybroni z jakiejś choroby. A może to na ząbki?? Chociaż ma katar więc już sama nie wiem.
pozdrawiam
 
ch_aga a ja narzekałam, że mój Bartuś śpi tylko do 5,30-6,00:-) A tak na serio to bardzo cieszę się z tego, że młody tak ładnie przesypia noce.
Mam nadzieję, że Oluś dzis się już lepiej czuje.

wikiriki współczuję

Jestem załamana. Praktycznie każda wizyta u lekarza kończy się znalezieniem jakiegoś nowego problemu. Najpierw nerki, potem asymetria i rehabilitacja (która ciągle trwa). Miesiąc temu lekarka stwierdził, że Młody ma krzywice:szok: i podajemy teraz podwójną dawkę wit D3. A wczoraj poszliśmy do lekarki i stwierdziła to co przypuszczaliśmy czyli alergia, najprawdopodobniej skaza białkowa:no:. Tak więc odstawiamy całe jedzonko, wracamy tylko do mleka i zmieniamy je na Bebilon HA. Jak sie poprawi to będziemy próbować wprowadzać od nowa zupki.
 
O to nie jestem sama z tymi problemami..renna mam dokladnie to samo co ty co idę do lekarza to z nowymi problemami wracam ma skazę bialkową, dysplastyczne biodra, prawdopodobnie anemię,szmery w serduchu no po prostu masakra. W niedziele dałam jej ziemniaka to wyobrazcie sobie że do dzisiaj ma uczulenie po nim a dostała może jedną łyżeczkę..
 
reklama
Pola luty juz slyszlaam jest:p

Pare dni mnie nie bylo bo czasu brak:-)
Przyszlam sie pochwalic ze od kilku dni czuje Babelka:-) najpierw byly bardzo delikatne ruchy raz dziennie co wieczor, zganialam to na jelita bo myslalam ze za wczesnie na ruchy.Ale po dzisiejszym "plywaniu" Brzdaca wiem ze to na pewno ruchy:-) Dzis bardzo wyrazne byly:-D:-D
 
Do góry