reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2012

reklama
Kasienka super! Gratki!
Swoja droga dzis mnie tak naszlo na wspominki z czasow ciazy. Te 9 miesiecy tak sie wleklo a za tydzien moj maly skonczy wlasnie 9 miesiecy a wydaje mi sie, ze dopiero co sie urodzil :tak: Ot taka refleksja.

Moje dziecie sie rozgadalo. I to bardzo. Tak smiesznie gada po swojemu. Kochany jest :)

Milego dnia dziewczynki
 
Kasienka niech się rozwija na silne i zdrowe dzieciątko :)
anielkaa tez mam takie wrażenie, ze nie wiem kiedy to minęło, te 9 miesięcy :)Mój jak opanował kie kie i gie gie tak teraz rzadko co mówi, chyba skupia się na czołganiu :)
Tobie też i wszystkim miłego :)
 
Kasieńko z całego serca Ci gratuluje! :) Trzymam kciuki aby dziudziuś był z Wami cały zdrowy! :)

A u nas po zmianie czasu szok.. Radek wstaje ok.7 rano i w ogóle przestał spać w dzień (bo co to godzinna drzemka przy tym jak spał dwa razy po 1,5h) Gada po swojemu, ale więcej skupia się na chodzeniu - nauczył się wstawać przy rożnych meblach i moich kolanach.. największą radośc sprawia mu to że jest na czworaka a potem siada wiec ciągle w ten sposób się przemieszcza.. (bo do przodu rzadko chodzi - wczoraj do taty poleciał na czworakach - pierwszy raz dość spory kawałek przebył) ale najbardziej na świecie chciałby już chodzić sam..

Jesteśmy wszyscy pod wrażeniem jego sposobów wymuszania i szantażu emocjonalnego.. mistrz! Jak w tak małej główce mógł sobie tyle rzeczy wymyślić ? :D Z ciekawością i obawą czekamy na święta i to jak zareaguje Radek na choinkę ;D Bo to mały destruktor ;D

To tyle jeśli chodzi co u nas ;

PS. Pamiętacie jak rok temu odliczałyśmy czas? Jak co druga szorowała na kolanach podłogi (Gabi! :D ) byle urodzić ;D Ach..
 
bakalia u nas po zmianie czasu też masakra była... normalnie wstawał o 7, a po zmianie czasu Maks zaczął wstawać o 6 a i nawet przed... :szok: dziś udało mu się pospać znów normalnie a nawet dłużej bo do 7:20 :-D ale to chyba dlatego że przez cały dzień spał jakieś 20 min... brak drzemek to katastrofa... nic nie darady w domku zrobić.. a sterta garów rośnie... :-p
 
Fazerkamm, jak mały tak krótko ci w dzień spał, to nie był marudny? Moja czasami też malutko śpi, ale jeśli łącznie mniej niż 2 godziny w dzień, to ciężko z nią wytrzymać, marudzi i płaczliwa jest..Wtedy szybko wieczorem idzie spać.
 
reklama
bakalia - nasz mały też zaszalał i wstał 1,5 wcześniej :) Co do szantażów - krzyczy i płacze jak mu coś zabiorę albo jak powiem "nie wolno". Natomiast mnie śmieszy to jak w trakcie obiadu stwierdza, że już więcej nie chce - wkłada do buzi smoczek :)
fazerkamm - skąd ja to znam :) Życie za ciekawe na spanie w dzień, a potem marudzenie do końca dnia. Teraz rzadko kiedy kąpie się z radością, jak kiedyś, bo zwykle jest już zmęczony, no ale przecież nie położę go o 18 bo wstanie o 5 ;) I też czasami mam w domu chaos..
kama - no dokładnie. Ale dziecka na siłę nie da się uspać..
No a w ogóle to mojemu idą górne jedynki. Po tym jak wyszły mu górna i dolna dwójka (miał już dolne jedynki i po jednej 2 na dole i górze), ledwo co się pokazały idą jedynki. I znowu katarek ma i budzi się w nocy.Ale ile teraz "klawiatury" będzie jak śmieje się mój mąż :)
 
Do góry