reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2012

reklama
Alka ja pamiętam jeszcze ogromną liczbę ślicznych ubranek zakupionych przez Ciebie dla Twojego Frania:-)

U nas tylko jeden ząbek:szok:

Patusia jaka ta Twoja córa szybka jest:-D . Mój Bartuś też uwielbia tańczyć, tylko, że robi to przy meblach. I myślę, że jeszcze trochę tak będzie bo jak na razie nie ma ochoty się puścić. Za to wyścigi na czworaka na pewno by wygrał:-)

Marciaa dzięki Tobie wypróbowałam pieluchomajtki, życie mi uratowałaś swoim wpisem:-D. Mojego malucha po prostu parzy pozycja leżąca, a przebieranie pieluchy to był koszmar.

Nocnik.....u nas płacz kiedy go posadzę. A co do spraw nocnikowych, Młodego strasznie bęczą zaparcia i juz nie wiem jak mu pomóc. Jęczy stęka i albo wychodzi albo bobek, albo nic:no:

Co podajecie maluchom na śniadanie/II śniadanie?? Mój rano wypija butlę, potem albo jajecznica, albo jogurcik czy twarożek. Nie mam pomysłu co jeszcze może zjeść mając tylko 1 ząbek. On i tak najbardziej lubi mleko i kaszki, więc cięzko mu podawać nowości.
A jak u Was ze spaniem, bo u nas coraz gorzej:wściekła/y:. Jeszcze do niedawna Bartuś wieczorem sam zasypiał, teraz muszę go ululać na naszym łóżku. Czasem w nocy się budzi z płaczem i też go musze wziąć do nas, ululać i odłozyć, a dawniej wystarczyło pogłaskac go po główce i już spał. W dzień spi 2 razy, ale czasem musze się namęczyć żeby zasnął, bo on ma tyle spraw na głowie, że nie ma czasu spać:-).
 
Anastazzja nie przypominasz sobie pewnie dlatego, że Fr od pewnego czasu nie lubi mrożonek :-p

renna u nas na 2 śniadanie są zazwyczaj owoce, owoce z biszkoptem ... jajecznica była tylko raz i nie polubił :) za jakiś czas znów spróbujemy ....
a co do spania u nas też gorzej .... Fr sypiał 19- 9/10 z przerwa ok 7 na mleko ... a teraz zasypia koło 20 i śpi do 9 ... skandal :-D:-D

u nas dziś katarkowo - nie lubię :cool:
 
a co do spania u nas też gorzej .... Fr sypiał 19- 9/10 z przerwa ok 7 na mleko ... a teraz zasypia koło 20 i śpi do 9 ... skandal :-D:-D
u nas dziś katarkowo - nie lubię :cool:
Alka - ale Ci dobrze :-p Moja Ania śpi raz w ciągu dnia ( tak kolo 1,5h) a wieczorem od 18:30 do 6:00 ;-) Niby długo, ale ta 6:00 to masakra, bo ja się kładę dosyć późno i rano jestem "netomna" :zawstydzona/y::zawstydzona/y:

A katarek przegonicie raz dwa :-) Dużo zdrówka :tak:
 
Alka jak to się robi żeby dziecko tyle spało?:szok::-D
Chociaż u nas też nie najgorzej bo od ok20.30 do 6-7.30. Z pobudkami w nocy.

Patusia zapomniałam Ci pogratulować chodzenia. Zdolna dziewczynka.
Mój skarbek coraz częściej się puszcza ale nie chodzi sam. Raczkuje już 3m-ce.

Renna mój jak je II sniadanie to najczęściej pierś. Albo nic. :cool2:Ok 12 zupke.
Na zaparcia dodawaj mu do obiadu oliwę z oliwek.
 
aga111- a dziękujemy :D chociaż chyba wolałabym żeby jeszcze raczkowała :p:-D

Martyna też za dużo nie śpi.. ok 21 idzie spać a koło 7 już wstaje i w nocy czasami do 2 razy się budzi.. W dzień dwie dzemki ok 1,5h .

Dzis dojrzałam u Martynki dolną prawą dwójkę, czyli mamy 7 ząbków :D
 
Ostatnia edycja:
reklama
O kurczę dziewczyny, coś ostatnio czasu nie mogę znaleźć by was poczytać. Wszystkim chodzącym gratuluję :) Nasz mały dopiero 1 się podniósł do stania, a tak poza tym to strasznie się denerwuje, że jest jeszcze za słaby i mu nie wychodzi. No i jest kochaną przylepą :)
 
Do góry