reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2012

Zakupie zatem tę maść majerankową.
Alka u mnie katar już trwa drugi tydzień, trochę za długo.
Dziewczyny co to jest ten tunel, którym bawią się Wasz dzieci?
 
reklama
Dziewczyny co to jest ten tunel, którym bawią się Wasz dzieci?
Megi - ja miałam kiedyś dla Tomka podobny sprzęt ;-)
TĘCZOWY TUNEL 150 cm - dodatkowe wzmocnienia (2847595901) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
niestety nam się zniszczył, a Anulka strachliwe dziewczę jest i pewnie by się bała po czymś takim buszować. A pamiętam, że Tomek to nawet ze zjeżdżalni próbował do tego zjeżdżać :)
 
aga_85- właśnie o to chodzi, że nawet jak Ona zaśnie u nas w łóżku to jak chce się Ją przenieśc to sie budzi jak tylko się położy do łóżeczka.. Ale (odpukać ) :D dzisiaj w nocy spała u siebie, jak się obudziła to dostała pić i spała dalej- u siebie :D także może już będzie lepiej z tym Jej spaniem :-)

Megi Pegi- u nas jak Martyna miała katar to tez niestety 2 tygodnie się męczyła..
 
Malutkans tak dużo się tu nie działo, więc szybko nadrobisz :)
Sprawa kataru się wyjaśniła. Dzisiaj pokazały "ząbki" dwie górne dwójki u Tadzina, pewnie to było powodem, bo i katar ustępuje. Za wszystkie rady odnośnie bardzo dziękuję. Dobrze wiedzieć na przyszłość co stosujecie.
 
hej:) Ale wczoraj było zimno :) Ja oczywiście wyszłam z małym na spacer i o dziwo po raz 1 mi na nim zasnął (nie licząc czasów noworodkowych). Opatuliłam go posmarowałam buzię kremem i doglądałam. Ale i tak usłyszałam, że wymrażam dziecko i chce żeby zamarzło ;)
 
Aga 85, kto ci tak powiedział???? Życzliwi sąsiedzi??
Ja myślę, że w końcu jest teraz zdrowsze powietrze, a nie jakieś niewiadomo co +5 i wiatr, deszcz. Spacerki to chyba wskazane, no ale pewnie nie za długo.
 
Witajcie ;) Wczoraj Radek postawił swoje pierwsze kroczki bez pomocy czegokolwiek/kogokolwiek, przyszedł do mnie (pokonał ok.1metra) jestem taka dumna! :) Wcześniej tylko po łóżeczku chodził bez trzymania, a tak to przy meblach i tylko czasem się puszczał i stał w miejscu bez trzymania. Ach robi postępy że aż miło.

W weekend zaatakowały nas pleśniawki po kuracji antybiotykowej.. ale teraz jest już 3dzień jak smarujemy buźkę, bierzemy wit. C i probiotyki i odpukać wszystko się chowa! :)


Jak u Was juz przygotowania świąteczne? Mi udało się umyć okna i z lekka ogarnąć nieład, zostały już tylko kosmetyczne poprawki i zabieranie się za zrobienie chociaż kilku potraw na święta, bo raczej będziemy na wyjeździe niż w domu podczas tych świąt. Prezenty dla każdego są, spakowane leżą w szafie ;)
Pozdrawiamy
 
reklama
nam pomógł MUCOFLUID ale to na recepte jest ... o niebo lepszy niż nasiviny i inne gówna ..... spróbuj inhalacje zrobić ... to pomoże Tadzinkowi

Alka popieram! miałam to dla Radka lekarka po 2tygodniach niemożliwego kataru którego nic nie mogło zwalczyć dała to i jak ręką odjął a psikałam 3razy tylko ;)
 
Do góry