reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2012

bakaalia- gratuluję pierwszych kroczków :D Moja Martyna to już taki biega , że hej :D wszedzie jej pełno :-)

Ja próbuję się zabrać za sprzątanie przedświateczne, ale jakoś nie mogę się zebrać.. Może jutro sie zmobilizuję , mój K ma wolne to mi coś pomoże :-D
 
reklama
Witam się :))


Daaaaawno mnie tutaj nie było ;) BB mi nie chciało działać na żadnej przeglądarce :no:

Może nadrobię, kiedyś :D

U nas wszustko w porządku, Młodsza chodzi odkąd skończyła 9,5 miesiąca, zębów 2, wychodzą jej nowe, i jest niemożliwa ze wszystkim :)

A za chwilę święta i roczki... Jak ten czas leci! :)
 
Anastazzja
user-offline.png
aż za szybko...
 
kama - rodzina :-D
bakaalia - no też tak bym chciała, prezenty, sprzątanie, ale u mnie coraz gorzej z organizacją. Im mam łatwiej tym gorzej hehe ;) Chyba zrobiłam się leniwa ;-) Ale co tam, generalnie porządek jest, okna też umyte, nawet jedna firanka wyprana :) A co do wyjazdu to my też oczywiscie to tu to tam. I powiem wam pewnie wrócimy mega zmęczeni, bo wiadomo, w domu najlepiej.
 
cześć dziewczyny :-)

widzę, że coraz więcej nas wraca na stare śmieci ;-)
chapicha może Zośka nauczyłaby chodzić koleżankę z tego samego dnia ;-) bo Milenka coś leniwa
 
Hej:) Ja już dość dawno chciałam zaglądnąć ale przerażało mnie nadrabianie:-D No ale trzeba się było zmobilizować:) ;-)
U nas też wszystko w porządku Tomcio tez bierze się do chodzenia zrobi 3 kroki sam ale jak tylko zorientuje się że nikt go nie trzyma odrazu siada i później nie ma szans żeby nawet sam stał bo odrazu siada na podłogę bo wie że chcę go puścić... Nie wiem coś go przyblokowało...
 
iga73- z tym lataniem to masz rację.. Moja Martyna chodzi od 8-go miesiąca i jest masakra, żeby za Nią latać.. W domu to jeszcze ok, gorzej na dworze hehe :-D

A mam pyanie Dziewczyny.. Czy Wy Wasze Maluchy w aucie wozicie w fotelikach czy jeszcze w nosidełku?
 
reklama
Do góry