reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2012

reklama
Oj - nadrabiam zaległosći :)

patusia2051 - my właśnie w tym tygodniu po raz 1 posadziliśmy Misia do fotelika, ale takiego bez pasów tylko taką wielką poduchą przed nim, w domu wpadł w panikę zresztą nie dziwiłam się, on malutki, przytłoczony. Bardzo bałam się 1 jazdy ale okazało się, że zniós ją normalnie. Dzięki tmu że patrzył do przodu, zaglądał tacie w przednią szybę i był zadowolony, a w kurtce i tych wszystkich ciuchasz już taki mały nie był :)

100 lat la Ninki :) Nie zwróciłam wcześniej uwagi że w styczniu siedzi z nami grudniowa mama :)

no a u nas.. terror pełną buzią :D mały ciągle przy nogach, wczoraj nauczył się jeszcze krzyczeć z otwartą buzią, wcześniej głównie skrzypiał i marudził ;) wstaje ciągle i powoli chodzi przy wersalce. Obraził się na obiadki dalej, tylko kasza i mleko. No i jest kochany bardzo :)
 
Aga_85 bo Ninka miała być styczniowa, Asteria miała termin później niż ja, ale Ninka się pospieszyła, to nasz pierwszy wcześniaczek :)

PolaNegri i Citrinka

STO LAT dla POLCI i
WOJTUSIA
!!!
 
Ostatnia edycja:
Mazia, to u nas trochę podobnie, mała bardzo szybko zaczęła sama wstawać. Potem zaczeła raczkować i jej się spodobało, zwolniła tempo. Teraz próbuje robic samodzielnie pierwsze kroczki, ale śmiesznie to robi. Tak szeroko nogi stawia...I bardzo asekuracyjna i ostrożna jest.

Sto lat dla dzieci, które skończyły roczek.
 
Wesolych%20Swiat.jpg
 
Witam :-)
Pamiętacie mnie :-p

Dalej w dwupaku :-( Mieliśmy nadzieje na spędzenie tegorocznych Świąt w czwórke... Ale co się odwlecze to nie uciecze jak to mówią:-D

Zdrowych, spokojnych, radosnych i rodzinnych Świąt Wam życzymy :-)
Widzę, że tutaj już obchodzą niektórzy 1. urodziny :-) Z całego serduszka wszystkiego najlepszego :-)
 
reklama
Hej kobiety żyjecie? Chyba święta was pochłonęły :) Życzę wam pełnych ciepła i miłości świąt, pociechy z maleństw, aby zdrowo się chowały. A wszystkim roczniakom zapału do odkrywania świata, choć tego pewnie nigdy im nie zabrakniue :)
 
Do góry