reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2012

Witam! Jak ja dawno nie byłam na tym forum! Ostatni raz udzielałam się tu chyba krótko po porodzie, czyli... w styczniu :-) U nas weekend majowy pochmurny i deszczowy, ale odpoczywamy w domu. Córcia właśnie zasnęła przytulona do swojej ulubionej lali :-D

kama1102
u nas fajnie się złożyło - 15 miesięcy i 15 ząbków :-) A w poniedziałek kończy 16 miesiąc i wybija się 16 ząbek, czy to nie zabawne? :-) Dużo już tych ząbków mamy, zostały jeszcze tylko "piątki" do góry i na dole. Na szczęście wszystko przebiega spokojnie, bez większego bólu, płaczu i bezsennych nocy (gdybym od czasu do czasu nie zajrzała Małej do buźki to pewnie nawet nie zauważyłabym, że ma tyle ząbków :-) ).

Pozdrawiam wszystkie Forumowiczki i życzę udanego weekendu (nawet mimo kiepskiej pogody) :-)
 
reklama
Już wiem czemu grupa jest niedostępna bo jest w tej chwili tajna a nie zamknięta czyli ktoś z naszych członków musi zaprosić :) Więc jeśli ktoś jest chętny to pisać dane na priv :)
 
Widzę jeszcze tu jakieś głosy są ;)
Witam ;)
Jak wasze maluszki, korzystają z pogody?:)
U nas po zmaganiu z chorobami, w końcu mały od 1,5 tygodnia może wychodzić na dwór ;) z czego korzysta od 8 do drzemki i potem po obiedzie ok.16 znów wychodzimy ;) omijamy największe natężenie słoneczka ;D

Już macie plany na dzień dziecka? :)

Pozdrawiamy!
 
natalunia ja też, tak jak Ty, przestałam już płakać, teraz mam wrażenie że krupka po prostu gdzieś tam wyjechała i nie ma z nami kontaktu, ale jest, nie ma możliwości żeby tak po prostu nie było jej, jednej z nas.
 
Bardzo dawno tu nie zaglądałam ale proszę powiedzcie co się stało z Krupką:confused: Przepraszam, że tak wyskakuję z pytaniem ale łzy mi się cisną do oczu :-(
Pozdrawiam
 
reklama
Do góry