reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2012

Witam jeszcze raz Styczeń 2012
Ja tak samo jak Iwi i inne styczniówki będę do was zaglądać kiedy tylko się da oczywiście;))
Już niedługo dadzą was na Głowna strone i pojawią się wątki brzuszków, zakupów, zdjęc usg i najbardziej wyczekiwany wiadomości ze szpitali^^
Ja jestem najszczesliwsza mimo ze urodziłam Nadię miesiąc przed swoimi 18-stymi urodzinami;)

Mimo młodego wieku, na przekór ludziom którzy krzywo się patrzyli i gadali rózne głupoty, dałam rade, jak na mnie poród to najgorsza rzecz:p oczywiście kazda przechodzi to inaczej^^

Dziś Moja Nadusia ma 3 miesiące i 8 dni;)
Termin miałam na 15 stycznia urodziła się 24;) a dziadkom i babciom zrobiła kawał bo chcieli żeby się urodziła NA dzien babci lub dziadka;))
Teraz piszę z nią na rękach i jest najcudowniejsza, dzieki niej moje Zycie jest duzo lepsze, ciesze się każdego dnia gdy ją widzę i ona uśmiecha się do mnie;))
Cieszcze się ze ją mam;))


A WAM STYCZNIÓWKĄ ZYCZE WSZYSTJKIEGO NAJLEPSZEGO, ZDROWIA I TEGO CO NAJWAZNIEJSZE ZDROWYCH STYCZNIOWYCH DZIECIACZKÓW;))

POZDRAWIAM Kasia i Nadusia:)
 
reklama
Hej kochane, ja też dziś robiłam test i wyszła 2 kreska, blada ale wyszła :) Jestem jeszcze przed terminem @ wiec w sumnie u mnie dopiero wszystko w 100% sie dopiero wyjaśni :)
 
Madzia tak wiec trzymam kciuki:-)
Ja narazie odpoczywam bo mój synek dal mi dziś popalić:-) no i tek ból krzyża...:wściekła/y:

Dzięki Asteria :) Ta nie pewność jest okropna, ale jeszcze tylko 3 dni i będzie jasne co i jak :)
W ogóle jak bede miała termin na styczeń to by było zabawnie. Sama sie urodziłam w styczniu :) ten styczeń coś mnie prześladuje, ale w taki sposób jak teraz to mi się podoba:)
Mnie bolą piersi i spać mi sie chce, no ale to że spać mi sie chce ciągle to w sumie normalne :) Dziś chyba pojade po test i kwas foliowy i jutro z rana tescik bym zrobiła, a kwas wole zacząć już brać. Nie zaszkodzi a jak może pomoc.
 
Dzięki Asteria :) Ta nie pewność jest okropna, ale jeszcze tylko 3 dni i będzie jasne co i jak :)
W ogóle jak bede miała termin na styczeń to by było zabawnie. Sama sie urodziłam w styczniu :) ten styczeń coś mnie prześladuje, ale w taki sposób jak teraz to mi się podoba:)
Mnie bolą piersi i spać mi sie chce, no ale to że spać mi sie chce ciągle to w sumie normalne :) Dziś chyba pojade po test i kwas foliowy i jutro z rana tescik bym zrobiła, a kwas wole zacząć już brać. Nie zaszkodzi a jak może pomoc.

Ja tez jestem ze stycznia:) wiec tez będzie ciekawie;) moj Ł. stwierdzil ze jak bedzie to córa z moim charakterkiem to strzeli sobie w lep - albo odrazu spakuje walizy:-):-)
mnie tez sie chce cały czas spac:)
Madzia a skąd jesteś?
 
Jej juz 3 raz ci odpisuje i coś idzie nie po mojej myśli :wściekła/y:
Moj facet jeszcze nie wie nic, nie chce żeby się ewentualnie rozczarował wiec jakja sie upewnie to mu powiem :) I w sumie wolala bym corke bym miała kobitke do towarzystwa a nie tak sami faceci ale wiadomo po 1 żeby było zdrowe, to najważniejsze ;-) Z objawow zauważyłam ciekawe 2 rzeczy, to że powiększyłymi sie piersi :D Mam dość małe i widac że są takie twardsze i ciut wieksze :D Super jak dla mnie :-D A drugie to to ze nie mam napiecia przed miesiączkowego gdzie zawsze w tym momencie akurat potrafiłam rozszarpywać na kawalki ludzi ze złosci :-) Testu dziś nie kupilam , zapomniałam ze dziś 3 maj i wszystko zamkniete, foliku tez nie wiec postanowiłam że test zrobię na wekend a folik kupie jutro jak będą miała chwile. Jakieś witaminy jeszcze myslisz warto kupić?
A i spod Warszawy jestem ;-)
 
Jej juz 3 raz ci odpisuje i coś idzie nie po mojej myśli :wściekła/y:
Moj facet jeszcze nie wie nic, nie chce żeby się ewentualnie rozczarował wiec jakja sie upewnie to mu powiem :) I w sumie wolala bym corke bym miała kobitke do towarzystwa a nie tak sami faceci ale wiadomo po 1 żeby było zdrowe, to najważniejsze ;-) Z objawow zauważyłam ciekawe 2 rzeczy, to że powiększyłymi sie piersi :D Mam dość małe i widac że są takie twardsze i ciut wieksze :D Super jak dla mnie :-D A drugie to to ze nie mam napiecia przed miesiączkowego gdzie zawsze w tym momencie akurat potrafiłam rozszarpywać na kawalki ludzi ze złosci :-) Testu dziś nie kupilam , zapomniałam ze dziś 3 maj i wszystko zamkniete, foliku tez nie wiec postanowiłam że test zrobię na wekend a folik kupie jutro jak będą miała chwile. Jakieś witaminy jeszcze myslisz warto kupić?
A i spod Warszawy jestem ;-)

to daj znac jaka bedzie jego reakcja moj jak sie dowiedzial o Wojtku to myslałam ze zaraz zemdleje:)

No moje piersi też wieksze ale cale szczescie nie bola! bo przy wojtaszku nie wiedzialam jak je dotykac... bo myślalam ze umre z bólu.

Nie kupuj samego kwasu tylko już witaminy dla kobiet w ciazy. Ja brałam Prenatal CLASSI jezeli beda cie meczyc wymioty to jest jeszcze z imbirem ja akurat nie mialam mlodsci przy pierwszej ciazy narazie zakupie classic

A ja jestem załamna śnieg daje za oknem masakra!!!
 
Hej dziewczyny!
Ja przez ten snieg mialam klopoty z netem wczoraj, a widze, ze temat sie rozwija ;) to dobrze, mam nadzieje, ze bedzie nas przybywac!
Zazdroszcze braku objawow, ja dwie poprzednie ciaze mialam ciezkie mdlosci cale 9 miesiecy, wymioty, i czuje, ze tu zaczyna sie to samo, mdlosci, ciagna mnie wiezadla macicy, bardzo musze uwazac na szybkie ruchy bo kuja, ciagle jestem zmeczona a w nocy nie moge spac i o 5 rano sie budze!!!!!
Moja radosc jej ogromna z ciazy ale tez jestem pelna obaw bo mam 35 lat i wiem, ze ryzyko wieksze niz jak rodzilam 10 lat temu.....
Ja narazie powiedzialam tylko mojemu M, bo staralismy sie o maluszka 6 miesiecy i jak zobaczylam dwie kreseczki to szybko kupilam malenka czapeczke z napisem J LOVE MY DAD i pojechalam do pracy mojego M i on sie tak ucieszyl!!!!!
Nic nie mowimy dzieciom (z mojego poprzedniego malzenstwa) ani rodzicom bo chcemy miec pewnosc, ze wszystko jest ok.
Mam nadzieje, ze dzisiejsza wizyta u gina rozwieje moje obawy.....
Teraz musze ogarnac troche dom, cos ugotowac, potem mam "kawke" z kolezankami i jak odbiore dzieci ze szkoly to pewnie tu zajrze!
Zycze milego dnia dziewczyny i trzymajcie sie cieplo!
A i ja lykam kwas foliowy od grudnia.
 
dokładnie 2 lata temu 'wytestowaliśmy' naszą Zuzu i ciekawa byłam, czy są już stycznióweczki 2012 ...

wielkie gratulacje dla Was wszystkich :-):-):-) życzę Wam i fasolkom wszystkiego NAJ i spokojnych 8 m-cy :tak:
 
reklama
Do góry