Witajgratuluje :* rozgość sie u nas![]()
to twoje pierwsze dziecko ?????
jak sie czujesz? sa objawy jakies?? który to tydz. ??????
Obejrzyj wideo poniżej, aby zobaczyć, jak zainstalować naszą stronę internetową jako aplikację internetową na ekranie domowym.
Notka: Funkcja ta może nie być dostępna w niektórych przeglądarkach.
Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij
Witajgratuluje :* rozgość sie u nas![]()
to twoje pierwsze dziecko ?????
jak sie czujesz? sa objawy jakies?? który to tydz. ??????
dziękujęGladiolus musisz wstawić ten kod BBC w SYGNATURĘ w ustawieniach i zatwierdzić
Kurczaczek a ile sie staraliście o dziecko ???????
A Ja mam juz w środę wizytę, ojjjjjjj boję sie jak pieron, śni mi sie juz po nocach ze idę i okazuje sie ze dziecko znów nie rośnie(((((( chyba ze do środy wykończę ;((((((((((((

a brzuch to jednak sie dziwny zrobił , nie mialam takiego miesiąc temu

no rozumiem jakbym byla w 15 tyg ciązy ale nie w 7 i juz tak wystaje