reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2012

Witam sie kobietki ;*Nieśmiało sie do Was przyłączę,
Na święta II kreseczki, dziś pierwsza wizyta potwierdzająca ciąze, 5 tydzień , wiec termin wyjdzie na styczeń 2012 :) tzn tak wyliczyła mi gin z pęcherzyka bo okres ostatni mialam w styczniu, bo zaszłam w ciązę ale dzieciątko umarło w 9 tyg czyli w marcu, i od tamtego czasu juz nie dostałam @, wiec nie ukrywam ze to bardzo szybka ciążą i jednak zaskakująca !!!!!! Ale mam nadzieje ze tym razem bedzie juz wszystko dobrze :) Zyczę Nam spokojnych 8 miesięcy juz, teraz zaczną sie mdłości pewnie itd wiec bedziemy narzekać :p
Ale widzę ze jeszcze Nas malutko i nie wiele sie tutaj dzieje, z dnia na dzien bedzie nas przybywać na pewno i bedzie wesoło :)
 
reklama
Witaj mamuśka :) Trzymam za ciebie kciuki ( oczywiscie za inne mamy też) . A wy tryzmajcie za mnie, dzis mam mało czasu na napisanie czegos wiecej, wiec trzymajcie za mnie kciuki rano jutro robie 2 test i zobaczymy jak winiki, odezwe sie jutro pozniej . Buziaki ;*
 
Witam. Ja dzisiaj zrobilam test i wyszly dwie kreski. Termin z bb wychodzi na 2.01. Jutro bede umawiac sie na wizyte do gina. Gratuluje pozostalym dwoch kresek :)
 
Hej w ten deszczowy poranek!
mamuska i pinezka gratulacje!!!!!!
Jest nas cora wiecej, moze sie rozkreci nasz watek, bo jakos slabo u nas sie dzieje ;) Ja wczoraj bylam u gina, ciaza potwierdzona, wszystko dobrze, wysoko i super rokuje :) mam termin na 2.01 wiec, jakos wszystkie mamy bardzo podobny wiek ciazy!
madzia trzymam kciuki!
wszystkim zycze wiecej slonca i spokojnych dni!!!!!!
 
pati dziękuję :* Super ze wszystko w porządku :)
Ja jeszcze nie wiem na kiedy bede miec termin bo u mnie ciężko z tym wyliczaniem !! Za 2 tyg bede wiedziec juz wiecej :) Pogoda straszna, zimno ;((I do tego chora jestem :(( Mój syn chory a teraz juz i Ja :((((((
za pare dni bedzie nas na pewno wiecej i bedzie sie dziać wiecej na wątku :)
 
mamuska to uwazaj na siebie, goraca herbata z miodem i kuruj sie!
Biedny maly, mi zawsze tak zal chorych dzieciaczkow sa takie bidulki, moj synek chory to istny aniolek :)
Miejmy nazieje, ze ta zimnica sie zaraz skonczy, brrrrr, masakra, musze wyjsc z domu i nie wiem ile mam warstw na siebie wlozyc, gdzie jest cieply maj :(
zycze szybkiego powrotu do zdrowia i zobaczymy co gin powie za dwa tyg, ja tez ide za dwa tyg posluchac serduszka maluszka.....
 
Pati mój mały to akurat straszny maruda jak choruje ale co się dziwić dziecku, Ja najchętniej bym wyła bo tak sie tragicznie czuję a co ma zrobić małe dziecko !!!!!!!
Ta pogoda jeszcze nie sprzyja niestety,
Za 2 tygodnie to bedą juz piękne fasolki :)
Mnie juz od paru dni mdli wiec za tydzien juz sie rozkręci i bede siedziec w kibelku, bo z małym jak i z tą obumarłą ciązą od 6 tyg juz wymiotowałam:( z małym do 7 miesiąca :( mam nadzieje ze tak teraz nie bedzie,
Pati lepiej sie ubierz cieplej, po co masz sie rozłożyc !!!!!!
 
reklama
:-)
Piękny miesiąc Wasze Fasolki sobie wybrały :-)
Gratuluję Wam serdecznie i życzę spokojnych i zdrowych 8 miesięcy!
Mama styczniowego Adasia!
 
Do góry