reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2012

Witam was dziewczyny u nas u rwanie głowy... praca praca, praca... ale w pracy juz poinformowałam żeby byli świadomi ze nie mogę nic dźwigać ... byłam u lekarza w srode... ale niestety okazuje się ze na USG jeszcze nic nie widac;-(... okazuje sie że moja fasolka poczeła sie nieco pozniej niz z wyliczeń... narazie powiekszone tylko endometrium... tak wiec kolejna wizyta za 2 tyg.

Gratuluje wszystkim nowym Przyszłym mamusisą - fasolek i 2 kresek:-)

Buziole:-*
 
reklama
wow to juz watek styczniowki 2012 :-)
mamusie kochane zycze wam szczesliwych 9 m-cy i niedluzacego sie konca ciazy. no i przedewszytskim szybkich porodow

styczniowka(lutowka)2011 i lipcowka 2008
 
Asteria u mnie to 5 tydzien i zobaczyłam tylko taką maluteńką kropeczkę na USG wiec za 2 tygodnie juz obie zobaczymy fasolki :) Którego maja idziesz ???? Ja mam na 18 -tego wizytę :)
Malutk_a teraz to juz 8 miesięcy :D co do tego dłużącego końca to prawda, mnie sie dłużyło i to bardzo :p
 
hehe no i dobrze :) to razem bedziemy pewnie siedziec i sie stresować przed wizytą :p :) bedzie dobrze :)
 
zgadzam sie z tym, i tego sie trzymajmy :)
ja mam takie mdłości ze głowa mała a za pare dni to juz bedzie dopiero się działo :( kurcze nie wiem co juz mam brać aby tak nie wymiotować;( jak o tym pomyśle to płakać mi sie chce :(
 
Ja dziś kupiłam imbir mielony piłam herbate z tym czymś ale czy pomoglo to w sumie nie wiem, bo to mdłości a na wymioty bedzie może działać i nie bedzie aż tak źle, cole popijam bo tez czasem pomaga, oczywiście co trochę coś muszę przegryźć wiec dupsko rośnie ehhhhhhhhh.. ale co tam, wazne aby sie nie męczyć aż tak bardzo, !!!!!!!
 
reklama
Witajcie dziewczyny! Moj gin dzisiaj tez nie zadzwonil wiec w poniedzialek bebe sama dzwonic jeszcze raz (wsciec sie mozna). Mam nadzieje ze tym razem nie bede miala mdlosci bo poprzednim razem wymiotowalam cale 3 miechy i nie wspominam tego za milo.
Asteria my w polsce to sasiadkami jestesmy bo ja z Tychow jestem.
 
Do góry