reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2012

Witajcie dziewczyny! Moj gin dzisiaj tez nie zadzwonil wiec w poniedzialek bebe sama dzwonic jeszcze raz (wsciec sie mozna). Mam nadzieje ze tym razem nie bede miala mdlosci bo poprzednim razem wymiotowalam cale 3 miechy i nie wspominam tego za milo.
Asteria my w polsce to sasiadkami jestesmy bo ja z Tychow jestem.

To moze jakaś soczek sie wybierzemy?
 
reklama
Witam z rana :D
dziś się wycwaniłam i zjadłam pare flipsów zanim podniosłam tyłek i jest lepiej, nie muli aż tak bardzo :) ale nie ma co w cuda wierzyć tak czy siak bede wymiotować za jakiś czas !!!! Dla mnie to horror, bo przy małym to ciężko być nie w formie ale jakoś trzeba dać radę, ostatnio to biedny ze mną siedział w kibelku i płakał :( szkoda mi go było wtedy ale ja nie byłam w stanie wstać nawet ;( masakra

Jak sie dziś mamuśki czujecie ????????? Pogoda u mnie do bani :( a trzeba na sklepy isc bo w lodówce pustki :(((((((((((

Asteria - buziak :*
 
Asteria jak bede w polsce na wakacjach to mozemy sie umowic na soczek :tak:
Mnie na mdlosci czasami pomagaly migdaly i nic wiecej, zadne banany, krakersy z rana a coli absolutnie nie moglam bo po kazdym gazowanym napoju wymiotowalam. Unas dzisiaj jest sliczna pogoda, czekam az mala sie obudzi i mykamy na dwor.
 
Kobietki róbcie te testy i przybywajcie do Nas!!!!!!!!!! Bo na razie tak puściutko kurcze tutaj :-:)-:)-(
Pinezka no widzisz nie na kazdą działa wszystko, mnie tez nic nie pomaga oprócz łyka coli ale to na chwilę :( Będe się ratować czopkami torecan , przepisałam mi go gin jak mialam w poprzedniej ciąży mdłości i wymioty ale nie wykupiłam bo nagle wszystko minęło a potem okazało sie ze dziecko juz nie żyję ale teraz tez o nie poproszę moze zadziałają na mnie !!!!!!!!!!!
 
Witajcie!
26 kwietnia zrobilam test ( po poludniu) bo bylam jak mi sie zdawalo 4 dni po terminie @ i ujrzalam II. dzis bylam na pierwszej wizycie u lekarza w przekonaniu ze to 6tc2d. a jakie bylo moje zaskoczenie bo sie okazuje ze moja kropka jest o caly tydzien mlodsza :) ale jest!! zagniezdzila sie juz w srodku i bije w niej zycie. USG nie wychwycilo jeszcze dzwieku bicia serca tzn nie bylo slyczac ale na obrazie bylo widac ze kropka pulsuje :))) mam przyjsc jeszcze za 2 tygodnie by potwierdzic ze wszystko jest ok. ale jestem pelna wiary i nadzieji ze juz do stycznia bedziemy sobie razem rosnąc.
to moja druga ciaza. mam juz synka Marcelka ktory miesiac temu obchodzil 2 urodziny. jest prze ukochanym zbójem :) oczywiscie powiedzialam mu o kropce ale on tylko sie zaśmiał :) nie umie pojac co to znaczy ze mam ma w brzuszku dzidzie :)

bardzo pragnęliśmy z mężem drugiego dziecka, wiec nasze szczescie jest ogromne.

z objawow ciazowych nie mam prawie zadnych.
z Marcelkiem przed terminem @ wiedzialam ze jest on juz w srodku bo:
- bylam bardzo senna, co dzien ok poludnia musialam sie zdrzemnac,
- bardzo bolaly mnie piersi i od razu zrobily sie ogromne
- mialam delikatne mdlosci ale nie wymiotowalam
teraz z kropka:
- piersi delikatnie pobolewaja ale tylko wieczorem
- senna jestem od 2 lat :) ale jakiejs szczegolnej zmiany w ostatnich tygodniach nie zauważyłam
- mam mdlosci tylko z rana po przebudzeniu ale nie wymiotuje i juz niektore zapachy zaczynaja mi przeszkadzać

termin porodu z dzisiejszego usg mam na 4 stycznia.
 
Ostatnia edycja:
No coś sie ruszyło w końcu :)
Witam marys - GRATULUJE KROPKI , ale super bo Ja jestem w identycznym tygodniu i dniu co TY !!!!!!!!!! :D Ja mam na 18 maja wizyte wiec bedzie juz na pewno bić serduszko :) Podchodze do tego raczej ostrożnie , ciesze sie bardzo ale jak na razie nie chce sie przyzwyczajać bo może znów coś pójść nie tak ;(
Kazda ciążą inna wiec i objawy mogą byc różne :) w moim przypadku mdłości i wymioty wystąpiły tzn teraz same mdlosci jeszcze są !!!!!!
 
marys gratuluje :-)
moja niunia juz wykompana wlasnie zasnela wiec mam teraz troche wolnego. No wlasnie z tymi objawami to jest roznie, mnie w pierwszej ciazy bolaly sutki nie moglam ich nawet dotknac a teraz bola piersi jak na okres i brzuch mniej mnie boli tylko czasami a poprzednio bardziej bolal. troche mnie to martwi i gdyby nie ten test pozytywny to by mi nie przyszlo do glowy ze jestem w ciazy. Ja sie chyba nie doczekam na to wizyte u lekarza :-(
 
ja dzis tez szlam z dusza na ramieniu do lekarza. bo tak jak pisalam wyzej ja z Marcelkiem to przed terminem @ po prostu wiedzialam ze jestem w ciazy, bo wszystkie znaki na niebie i ziemi :) na to wskazywaly. teraz robilam test bo @ sie wedlug mych przypuszczen spozniala a oznak zadnych Chodz sie przyznam tez szczerze ze coraz mniej sie wslu****e w swoje cialo i jakies tam subtelne objawy moglam po prostu zlekceważyć.
jakos przy drugim dziecku nie ma sie czasu tak wiele na myslenie o sobie. teraz z rana wstaje i lece przewijac ubierac karmic dopiero jak mi podejdzie pod samo gardlo to se uswiadamiam ze jednak mdlosci mam :) przed Marcelkiem otwieralam oczy i sie zastanawialam mdli mnie ? nie mdli? :)
a z tym bólem cycuchow to gdzies czytalam ze przy drugiej ciazy moga reagowac one na ciaze inaczej bo juz przewody mlekowe sa rozciagniete, komorki naprodukowane itp. wiec luz.
ale za to w drugiej ciąży szybciej brzuchal ponoć wychodzi.
 
Ostatnia edycja:
marys chyba masz racje ja tez mala jestem zajeta i dopiero jak mnie porzadnie zakuje jajnik to mi sie przypomina ze jest fasolka :tak:
 
reklama
mamuśka23
Jak sie dziś mamuśki czujecie ????????? Pogoda u mnie do bani :( a trzeba na sklepy isc bo w lodówce pustki :(((((((((((

Asteria - buziak :*
U nas spokojnie bez zadnych dziwnych ekscesow:-)



pinezka
Asteria jak bede w polsce na wakacjach to mozemy sie umowic na soczek
Czekam z niecierpliwościa:-)

Marys16
Gratuluje:-) a co do brzuchola to nie wiem nie slyszalam ale to sie wszystko jeszcze okaze:-)

a po cały dniu postanowilam poleniuchowac!!! ej, macie już smaki... bo ja sie zastanawiam czy to moje "widzi mi sie" czy to juz smaki ciązowe bo za mną chodzi mleko truskawkowe!!! ;-D
 
Do góry