reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2012

dobre Kasienka z tym bozkiem

a co z Obama? chodzi o g8? tylko tyle wiem

Asteria, bedzie dobrze:tak:

klavell
, to calkiem mily wieczor. Ja dzisiaj sama i jestem zla, no ale mala juz spi wiec moze w tv tez cos obejrze

milego wieczoru
 
reklama
Kasienka ja tam wierze, takie bozki cos w sobie maja :) trzeba zapamietac jak by ktoras miala problem z nastepna ciaza!!!!
Obama faktycznie troche sparalizowal warszawe ale nie bylo najgorzej, tylko moja corka z kolezankami odwolaly jazde metrem do kina bo baly sie zamachow.....hm..... sila przekazu tv...
Asteria widze, ze juz wlaczylas pozytywne myslenie to dobrze, najwazniejsze to sie nie zalamywac!
Dziewczyny milego weekendu!!!!!!
Ja mam jutro grilla z rodzicami i tesciami i cala w strachu zeby wszystko sie udalo!!!
 
hej dziewczyny,
właściwie to weszłam żeby się z wami pożegnać bo jednak nie będe wam towarzyszyć w dalszej dzidziusiowej drodze.
Na usg zamiast kształtów dziecka była już tylko czarna plamka, moje dziecko umarło.
chciałabym życzyć wam wszystkiego dobrego, pozdrawiam dziewczyny.
pa
 
Alinka :( Nikomu nie życzę oglądania tej czarnej plamki :(:(:(

Ja z kolei chciałabym się przywitać - na imię mi Ewa, wyczekuję na Dominika, który ma się urodzić 9 stycznia. Ciąża zagrożona, bo wyrósł mi duży torbiel, ale wierzę, że wszystko będzie dobrze. Na razie biorę progesteron na podtrzymanie i leżę...
 
Ostatnia edycja:
reklama
alinka bardzo mi przykro i tule

witaj strzyga i gratuluje napeno bedzie wszystko dobrze
a skad wiesz ze napewno bedzie chlopczyk? podswiadomoosc i planowana plec?
co do torbiela to mam kolezanke tu na BB ktora miala ten sam problem i pieknie jej sie wchlonal ok 13tc
a coreczka zdrowo rosnie i super sie rozwija
wiec trzymam za ciebie &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&
 
Do góry