reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2012

reklama
jezu juz, tak szybciutko jak ja bym juz chciala znac plec, dlatego na pierwsze normlane badanie USG umowilam sie na 12 tydzien, bo tez licze na to ze juz bedzie cos widac, choc znajac moje szczescie bedzie dupka :)
 
W 9-10 wyksztalcaja sie narzady plciowe, ale w tych tygoniach sa one za male i nie do rozroznienia by powiedziec czy to chlopak czy dziewczynka w 12 hmmm moze cos tam bedzie widac, choc obawiam sie ze to za wczesnie i lekarz moze sie pomylic
 
Witam, można się dołączyć?

Jestem Chapicha i oczekuję drugiego bobaska:). Pierwsze dziecko skończyło niedawno roczek i jeszcze nie rozumie, że nie wolno skakać po mamusi :(.

My na badania prenatalne idziemy 4 lipca, czyli koło 12- 13 tygodnia. Też bym chciała już znać płeć! :)

Serdecznie pozdrawiam:)
 
chapicha witaj :) super, że będziesz miała dwa maluchy :)

naga.palma co się stało? wracaj, to hormony?

ale będzie się działo na forum 27.06 - trzy dziewczyny się badają, ja mam dopiero na 20 wizytę, więc pewnie będę ostatnia :(
 
chapicha, to chyba mamy starszaków w tym samym wieku, witaj! Mój oczywiście też nic nie czai:-D

Anastazzja, ja to juz wcześniej musiałam, bo on bardzo dobrze raczkował, wstawał i małe łapki były wszędzie, ale ciągle mnie wzruszają te nieporadne kroczki, co dzień pewniejsze, taak, to fajne uczucie.
 
Klavell sama jestem w szoku, ze to juz :)
Dorota najlepiej robic badania prenatalne 12/13 tyg, ale w 11 tez robia, w 12 tyg narzady plciowe sa juz widoczne i na usg 3d raczej udaje sie juz rozpoznac plec, mojej kolezance i kuzynce trafili 100%, wiec licze ze i mi sie uda :)
 
reklama
witam dziewczyny po weekendzie!!!!!!
Ale sie rozpisalyscie, ciezko nadrobic....
Hej Dorota chyba mamy te same obiekcje i obawy, bo jestesmy w tym samym wieku....
Ja mialam weekend dosc imprezowy, w sobote wesele, a w niedziele wielkie spotkanie rodzinne.... jestem troche zmeczona i moja dzidzia jakas cichutka jest, mam nadzieje, ze wszystko jest dobrze....
Jutro mam badania prenatalne tzn narazie usg i testy PAPPA.... Bardzo sie denerwuje :(

Trzymam kciuki i daj znać koniecznie, ja tteż się bardzo denerwuję. Jestem z Toba :)
 
Do góry