reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2012

reklama
Alka Twoje wyniki to niewielka infekcja bakteryjna WBC to biale krwinki, które rosną w stanach zapalnych, neutrofie podwyzszone swiadcza o tym ze to bakteryjne a nie wirusowe i nie grzybicze. Ale to jest tak bardzo lekko ponad normę więc pewnie nawet nie wiesz czego masz ew. zapalenie równie dobrze może to byc np ząbek psujący się więc nie martw się na zapas. Tym bardziej, że pewnie nie masz ani gorączki ani nic. luzik ;D
 
Dziewczyny ciesze się, że z Waszymi Maluszkami wszystko OK:-)
I każda z Was - tak jak Donia - powinna dostać zakaz zamartwiania się:-)

marys16 widze II trymestr się zaczął:-p gratuluje:-D


PolaNegri ja poczułam gdzieś 15-17tc, hehe nie potrafie tego wytłumaczyć ale ja poprostu wiedziałam, że to to:-) Ty też pewnie będziesz wiedzieć:-)

Lece na jakieś śniadanko:-)
Miłego dnia
 
JA jednak zaraz ide do lekarza mam nadzieje ze mnie przyjma, jak nie to wieczorem na pogotowie. Jak Wam pisalam w niedziele rano raz plamilam, wczoraj caly dzien spokoj, wieczorem zaczelam, w nocy cisza i dzis rani znow. Boje sie bardzo, przeciez ja juz prawie w 12 tygodniu :-(
 
klavell ściskam Cię więc mocno i niecierpliwie czekamy na wieści, że wszystko jest ok.... Wierzę, że tak będzie! Trzymaj się kochana
 
Gośka twój to chyba faktycznie wielkolud, bo niby w 11. tc powinno mieć ok 5cm :-) ...

A ja dziś na 18.50 mam wizytę u gina - chyba zwariuję do tego czasu :) mam nadzieję, że wszytko ok ... ojjj jak ja się boję!
 
hmm. a czytałam, że w 10 tc jest wielkości limonki... O matko jak ja to urodze??? A może doktor mi zmierzył z nóżkami.
Moment, sprawdzę wydruk.

A może to nie to? na wydruku jest D 7,0 cm, ale pod spodem jest CRL 3,2 cm 10w1d

To chyba raczej 3,2 cm...

ufff ulżyło mi, że jednak dziecko nie wdało się już w tatusia :)
 
Dzień dobry Mamy,
MIeliśmy wczoraj z mężem bardzo miły dzień, spędziliśmy go razem, nie byliśmy w pracy :), dziecko wyjechało na wakacje, jest tak cicho w domu...

Alka, spokojnie dzisiaj zobaczysz swojego maluszka i ulży Ci :) To miłe uczucie.
Miłego dnia.
 
reklama
Gośka hihi ważne, że rośnie :):) ale 3,2 brzmi bardziej prawdopodobnie :)

panna.nikt wierzę, że zobaczę i się uspokoję :):) a Tobie życzę więcej takich miłych dni z mężem ... jeszcze troszkę i do pracy nie będziesz chodzić ;-)
 
Do góry