reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2012

reklama
Jeszcze morfologię muszę zrobić małej bo lekarka podejrzewa anemię bo Wiki blada jest ale mi się wydaje ze ona ma taką jasna karnacje po mnie :)
 
mój miał anemie, bialuśki jak ściana był.. teraz po miesiącu kuracji wyniki na pograniczu normy więc jeszcze 2 miesiące mamy brać żelazo. ale ogólnie pediatra mówił, że dzieci po 3miesiacu maja anemie to jest fizjologiczne bo rosną szybciej, są bardziej ruchliwe itp tid
 
Tak mi też właśnie lekarka powiedziała że Wiktoria może mieć anemię bo rośnie bardzo szybko...
A jak to żelazo przyjmuje dziecko? W jakis kropelkach jest to?
 
Witam się po krótkiej przerwie i od razu witam nową mamusię - Wikiriki i starą mamusią, ale której dawno tu nie widziałam- Tysię.

Ja też muszę Młodemu morfologę zrobić. Powiedzcie mi prosze skąd pobierają krew takiemu maluszkowi?


A tak w ogóle to strasznie mało nas na tym bb zostało. Może w końcu skuszę sie na tego fb, powiedzcie mi tylko jak tam do Was dołączyć:-)
 
Zapraszamy na FB, po prostu załóż sobie tam konto i poszukaj grupy BB, któraś z dziewczyn na pewno cię wpuści do grupy, musisz tylko wykazać chęć dołączenia:) Tam forum tętni życiem przez całe dnie:) Morfologię pobierają maluchowi normalnie tak jak dorosłemu ze zgięcia rączki:)
 
A moja dzisiaj zaczeła podciagać się do siadania robi postępy :))
Wiecie co bywałam na innych forach i tutaj nie podoba mi się szata graficzna i tyle tych reklam...Mało czytelnie może dlatego że jestem tutaj pierwszy raz na tym forum
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
Do góry