reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2012

Renna, mądrego masz synka:-) Oby ząbek się pojawił i ból przeszedł.
Wikiriki, moja mała też uwielbia książki - gryźć haha.
ch_aga, to u was dużo ząbków będzie.
A u nas niestety się katarek przypałętał.:-(
 
reklama
kama1102 Skoro mówisz, że nie ma Twoje dziecko jeszcze zębów, a zaczął się katar.. To wypatruj ząbka ;) U mojej małej właśnie katarem zaczęło się ząbkowanie :):):)
 
Witam
moj najpierw pelzal potem raczkowal, od niedawna wstaje podtrzymujac sie oczywiscie i dopiero od 2-3 dni siada :-)Jakos tak inaczej jak Wasze.
Zabki mamy dwa ale czekamy na nastepne. Nocki ....hmmmm ...nie pamietam kiedy sie wyspalam. W nocy juz nie cycujemy i zanim zrobie mm to ryk na caly blok:-p
Milej niedzieli :))
 
anielkaa to tak jak moja Pola :) Najpierw pełzała i raczkowała, a sama zaczęła siadać dopiero jak zaczęła wstawać przy meblach :) U każdego dziecka chyba trochę inaczej ;) Nocek współczuję, moje dziecko teraz budzi się jak na nią bardzo często i nie wyobrażam sobie, że wstaję robić mleko. Chodziłabym jak zombi :| Masz silę kobieto! Będzie coraz lepiej ;)

ewelina26 Ja też pracuję od 2 tygodni :) Eh ciężko czasem :/
 
wow Ewelina ale Bartuś szaleje z uzębieniem. Moj mezus był wczoraj z Franciem u pediatry. Ma albo wirusa albo grzybice :( w pachwinkach :((( dostał pimafucort, jakes Tanno coś tam i kąpiel w kalii. Biedny sie meczył 3 nocki...na początku wyglądało jak odparzenie a teraz juz takie wykwity są...na dodatek gorne jedynki idą ./..no i wazymy 9550 :)))
Francia od 2 dni na śniadanie połyka 1 cała kanapke z szynka :-D
 
Marta, a jak on ci gryzie tą kanapkę?? Nie ma problemów? Ja bym Kacperkowi dała ale się boję, że sobie nie poradzi, co prawda w zupce są kawałki i radzi sobie bardzo dobrze, chrupki kukurydziane je samodzielnie ale jakoś kanapki sobie nie wyobrażam w Kacperkowym wykonaniu:)
 
Anisia84 dzieciaki radzą sobie często lepiej niż sądzimy i to właśnie bez zębów ;) Moje dziecię jest w większej części żywione wg 'zasad' BLW (Baby Led Weaning), a właściwie wg 'swoich' zasad- łyżeczką nie chce za bardzo jeść. Próbuję dawać jej łyżeczką kaszkę rano (nie chce po 3-5 łyżeczkach za to owoce zjada dość chętnie- jabłka, śliwki, gruszki, banany, brzoskwinie itp. ) Jadła też malinki :) dała sobie radę. Na obiad dość chętnie je zupkę ale bez oliwy łyżeczką, ale jak jej daję ziemniaczka i spółkę do rączki wsuwa dużo chętniej :) Polecam! Trochę odwagi :) Dużo frajdy i dla mamy i dla dzieciaka, a maluch dużo szybciej uczy się samoobsługi, widze to już po moim dziecku! :-D
 
reklama
witam :)
Tytanowa- nocne mleko przygotowuje tak, ze w termosie mam ciepla wode a w pojemniczku odmierzone mleko :) Czasem i tak maly buzi reszte domownikow ale jakos dajemy rade:tak:

Ewelina i jak Bartus radzi sobie bez mamusi? i jak Ty radzisz sobie w pracy bez Bartusia????

A Blw tez u nas wdrozylam, chociaz nie codziennie.
 
Do góry