reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2012

reklama
Ja jestem częściej na facebooku jednak więc chętnie skorzystam z zaproszenia :)
Interesy idą jakoś do przodu, ale mamy masę problemów technicznych jeszcze :D Powoli jakoś to ogarniam wszystko. Dużo frajdy w tym jest też.
Pola ząbkuje na maxa, wyszły jej w ostatnim miesiącu czwórki, dwójki na dole i zaczęły trójki, już wszyscy jesteśmy tym zmęczeni :/ Oby jakoś te zęby przetrwać :(
Za to szaleje na placu zabaw :D Cudowny to widok :)
 
Super pogoda się zrobiła, jeju, jak dobrze, dzieci chodzą już lżej ubrane. Mała w ogóle nie chce mi siedzieć w spacerówce, do której ją przesadziłam po zimie. Woli chodzić i zwiedzać świat. No i chce chodzić na siłę po schodach, a mieszkamy na 3 piętrze. Jest jeszcze trochę za mała, nie wychodzi jej to, ale kombinuje ile może.
 
My też już na placu zabaw szalejemy. wreszcie. Adaś najbardziej lubi piasek, wczoraj znalazłam go nawet w pieluszce.
Kama mi też na schody ucieka i wchodzi na czworaka. Uwielbia tą zabawę.
Wikiriki a czemu tak koniecznie na fb uciekacie? Ja nie mam tam konta i jakoś nigdy mi nie po drodze żeby założyć. Tu też można wątki zamykać jakby co.
Tytanowa powodzenia.
 
Ostatnia edycja:
aga pisałam już wcześniej o grupie i nawet pytałam co o takiej grupie sądzą dziewczyny.
Nikt nie ucieka tylko tutaj mało kto sie udziela więc zebrałam z różnych portali mamy styczniowe i stworzyłam grupkę. Tutaj wciąż każdy może zaglądać i udzielać się ale jest zbyt mało nas by tworzyć na BB grupę.
 
No rzeczywiście tu pustki, ale to może przez wiosnę? Jakie plany na długi weekend dziewczyny?
Moja Nikolcia złapała mały katarek ostatnio, mam nadzieję, że przejdzie raz dwa trzy.
A jak ząbki waszych dzieci? Bo u nas 7 sztuk:-)
 
reklama
Do góry