reklama

Styczeń 2013 :))

Temat na forum 'Dzieci urodzone w styczniu 2013' rozpoczęty przez Czarni, 27 Kwiecień 2012.

1. Czarni

Czarni matka wariatka :D

Witam wszystkie dziewczyny przeglądałam fora ale chyba takiego tematu jeszcze nie ma :)
    wiec zapraszam wszystkie przyszłe mamy styczniowe oraz inne szczęśliwe które urodzą 2013 roku

2. matyjasowa

matyjasowa Fanka BB :)

czarni gratulacje jeszcze raz :) buziole wielkie eheheheh

3. reklama
  4. Syneczki3

Syneczki3 Mama 24 godz. na dobę :D

Nasza Czarni :-D Udanych miesięcy bezproblemowej ciąży i zdrowego dzidziusia ;-)

5. PaulinaMaria

PaulinaMaria kocham moje dwa serduszka

Gratulacje dopiero co był styczeń 2012 a tu już 2013.............szybkich 9 miesięcy pozdrawiam.....

6. goko

goko Gość

u mnie to ciekawe czy będzie koniec grudnia czy początek stycznia :-)

pozdrawiam Monia :-) sobie i wszystkim mamuśkom 2012 życzę spokojnych już teraz 8 miesięcy :-)

7. Czarni

Czarni matka wariatka :D

Według miesiączki 1 styczeń zobaczymy jestem pozytywnie nastawiona. Poczekamy po wizycie :-)

8. Asteria

Asteria Wdrożona(y)

No nareszcie:) gratuluje dziewczyny;) ja dokladnie 1 maja zalozylam watek styczen 2012 i teraz jest z nami nasz Ninusia:):D buziaki i powodzenia :):)

9. anielkaa

anielkaa Fanka BB :)

Gratulacje!!!! Az sie lza w oku kreci, tak szybko leci czas.Ja zaszlam w ciaze w maju 2011 a w styczniu tego roku urodzilam synusia. Zycze Wam spokojnych 9 miesiecy ;))

10. reklama
  11. Dorotka_23

Dorotka_23 Fanka BB :)

Witam Wszystkie Styczniówki 2013. Życzę bezproblemowej, zdrowej i spokojnej ciąży, pełnej głębokich przeżyć i uniesień. :)))
    Mama Jasia ur. 04.01.2012 i Szymonka ur. 26.12.2008

Z inicjatywy styczniówek 2012 powstał nawet blog, na którym dzielimy się spostrzeżeniami - zapraszamy:
    Matki wariatki

12. tysia1

tysia1 Fanka BB :)

ja również witam i życzę zdrowej ciąży i szczęśliwego rozwiązania.
    Mama Agatki 02.02.2012 (miało być w styczniu ale się nie posłuchała :))

Poleć forum