reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2013 :))

reklama
powoli dziewuszki wysysaja ze mnie sily witalne,zaczynam sie sypac,z natalka ciaza przebiegala bezproblemowo a teraz nabawilam sie infekcji drog moczowych i na dodatek ropien mi sie zrobil pod zebem i leczenie kanalowe.masakra,dziaslo napuchniete i pobolewa,dentystka mi otworzyla kanal zeby ropa miala jak schodzic i na nastepnej wizycie dokonczy leczenie.wwe wtorek kolen
jne badanie moczu i we srode wizyta,oby antybiotyk pomogl i wyniki byly juz dobre.
a moja mala lobuziarka jest zmienna jak pogoda bo i potrafi dac czadu,ze mam wszystkiego dosyc ale i lubi sie poprzytulac,buziaczki daje i jej usmieszek przeslodki ;) dwie czworki juz sie przebily i dwie kolejne w drodze,nocki tez jeszcze roznie ,bo czasem jedna pobudka a czasem z 5.
pozdrawiamy ;)
 
Caroline u Nas w pokoju robimy kacik bedzie lozeczko i komoda... taki plan.

Alicja gratulacje czworek oby kolejne szybko wyszly! Jeszcze kilka kilkanascie tygodni i bedziemy mialy z glowy ;)
Ja przeziebiona masakra znosa zrobil mi sie kran.... oddycham ustami,psikamco chwila ech
 
Ostatnia edycja:
ala współczuję problemów zarówno z zębolkami jak i infekcją.. chociaż jeśli mogę cię pocieszyć to mi gin mówił że to jest najczęstsza przypadłość w ciąży.. a tym bardziej że jesteśmy osłabione po pierwszej ciąży i organizm jeszcze całkowicie nie wrócił do formy.. dlatego tak często nas się łapią infekcje, choroby i paskudztwa typu grzybice itp.. trzymam kciuki żeby antybiotyk pomógł!
a co do budzenia się w nocy to próbowałaś może odstawić smoczka? bo moja ala budziła się tak 1-3 razy w nocy a odkąd odstawiłam jej smoka to ani razu nie budzi się (czasami raz zapłacze ale uspokaja się i śpi dalej).. może ta metoda wam pomoże bo u nas już od odstawienia smoczka minął chyba z miesiąc i nadal ładnie śpi - aż dziwne to u niej :szok:
i koniecznie napisz czy imiona już wybrane :-) wyzwaniem jest zgodnie dac 3 żeńskie imiona - my z jednym mielismy problem :szok: dużo zdrówka dla was!

anetka
my też w sypialni dajemy w narożnik łóżeczko i przewijak.. mam nadzieję że nasz syncio nie będzie za często budził siostrzyczki :-) aaa i polecam inhalacje - ja dzięki nim uniknęłam antybiotyku - chociaż wszyscy w domu je brali.. naprawdę pomaga! dużo zdrówka i dla was!

a u nas myślę jeszcze z 3 tyg remontu :-( nie wiem kiedy ja wszystko dla dzidzi pokupie i poszykuje :-( a jeszcze po remoncie trzeba ogarnąć dom bo totalnie wszedzie jest kurz jakbyśmy się budowali :-( co tam już macie dla maluszków? ;-)
buziaki
 
hejka,po infekcji juz nie ma sladu,wszystko jest ok,dziewuszki rosna w miare rowno i waza juz po okolo 770 gram wiec jest juz co dzwigac,brzuchol juz mam jak w donoszonej ciazy,juz mi coraz ciezej chodzic i sie schylac,ale jakos daje rade.
w poniedzuialek kolejna wizyta,bo teraz co dwa tygodnie chodze.
od 3 dni oduczamy natalke smoka i dwie pierwsze nocki to masakra,czeste pobudki,a zadzalo sie,
juz ze potrafila cala noc przespac,ale juz dzisiaj bylo troszke lepiej,w ciagu dnia nie upomina sie o smoka,czasem przed snem pomarudzi i wola mniam-czyli smoczek,ale teraz to juz trzeba wytrwac do konca ;) p[ozdrawiamy
 
ala super że infekcja poszła sobie w siną daal! :tak: współczuję ci dźwigania bo pewnie ciężko ci już :-( mój łobuz waży ok 1600g i też już ledwie turlam się z parteru na piętro :-( 3mam kciuki za oduczenie smoczka!!! dacie radę! ;-)
a my już jedną nogą w domku chociaż dalej remontowo :-( ale za to na całego wzięłam się za kompletowanie wyprawki dla małego:tak:
 
Cześć!

Mam córeczkę z stycznia 2013, dokładnie urodziła się 17, przez CC. Malutka bo ważyła tylko 2700 g i miała 48 cm, ale dostała 10 pkt. Urodziła się w 38 tygodni ze wskazaniem do CC.


Dziś to już fajny mały żłobiaczek, choć bywają dni, że nie chętnie do tego żłobka jedzie.

Z ząbków to czekamy już tylko na 5.

Z mową trudniej, mówi takie podstawowe słówka, mama, tata, baba, dziadzia, daj, choć itp. Reszta to w swoim języku.

Nadal pijemy Enfamil 3.
 
reklama
Afja to tak jak ja - też już ledwie chodzę bo wszystko po kolei doskwiera :-( mój mały ma ok. 1600g więc to też nie mało :szok: ja się aż boję co to będzie jak się maleństwo urodzi - nie wiem czy ogarnę szaloną dwójeczkę :-D

igga witaj ;-) moja ala też mało mówi - ale ona bardziej sprytna pod względem wygibasów jest :-D każde dziecko ma swoje tempo rozwoju :tak: zazdroszczę że już tylko 5 zostały.. u nas jeszcze cztery piątki i trzy trójeczki się nie przebiły :-( męczy się bidulka strasznie :-( a podajesz mleko na noc czy w dzień? dużo ci wypija? moja odkąd odstawiłam jej butle to nie chce pić mleka - nawet smakowe nie podchodzą jej :-( podaje jej tygodniowo 0,5-1 litra mleka koziego pod postacią kaszki.. to jeszcze zje jakoś..
 
Do góry