reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2013 :))

Hej kobitki :-)

Marcelek wykompany, nakarmiony, śpioszka.
Mama zaraz idzie zrobić śniadanko tacie do pracy i też bierze prysznic i się kładzie. Ciekawe jak dzisiaj będizemy śpiochać. Ile razy maluszek się przebudzi :-) ???

Dzięki za info na temat becikowego.
Buziaki :tak: i dobranoc.

SUPER ŻE MAMY NA FB UTWORZONĄ TĄ NASZĄ GRUPĘ STYCZNIÓWEK 2013....JA Z PEWNOŚCIĄ BĘDĘ TAM CZĘŚCIEJ BYWAŁA NIŻ TU. bO W TELEFONIE NA FB MOGE SIEDZIEĆ BEZ PROBLEMU :)
 
reklama
Afja, prześlij mi swojego maila, to Ci podeślę Język niemowląt.

fajny pomysł z tym FB. Czarni wysłałam Ci na priva wiadomość. czekam na zaproszenie :)

u nas dzis super noc, tylko jedna pobudka o 3:00 i później dopiero o 7:00. za to dzień kiepski. jak na rehabilitacji włączyła się syrena, tak już przez cały dzień :-D i najchętniej w ogóle by się z cycusiem nie rozstawała. nic nie mogłam zrobić, nawet obiadu zjeść. no może mi to w nocy wynagrodzi.
 
zmiana :D te które jeszcze nie są na fb wysyłać na priv linki swojego profilu bo już z drugą dziewczyną mam problem z odnalezieniem waszych kopii z imion i nazwisk jest pełno :D
 
witam:-)
teraz pewnie bardziej fejsik bedzie oblezony,ale tutaj tez zajrze od czasu do czasu :-)

magda z uk a co u ciebie,jak twoje dzieciaczki?

u nas w koncu kapiel obeszla sie bez placzu i nocka nawet nawet,bo juz tylko 2 pobudki na cyca i dalej lulu.choc tuz przed kapiela kolka natal zlapala,ale podalam kropelki dicoflor i chyba troche pomogly,bo tytlko godzinke cierpiala,a tak to nawet do 3 godzin potrafi plakac.
a ja jutro mam wychodne-ide z przyjaciolka do kina tylko jeszcze nie wiemy na jaki film,a moj sie zajmie corunia,sam mnie zreszta wygania zebym gdziesz wyszla:-)

milego dnia mamuski:-)
 
hejka
dziewczyny znacie jeszcze jakies sposoby na zatwardzenie u Malucha?
my bez kupy juz 3 dobe :( wiem, ze to mozliwe u takich malych baczkow, ale problem z tym, ze on caly czas steka i steka i placze przy tym, a brzuszek twardy :( juz nie mam sil, bo taki placzliwy sie przez to dodatkowo zrobil, ze szok. Mam isc z tym juz do lekarza? Sama nie wiem :((( Pomocyyyyyyy
 
Hejka

Moja mala tak dala wczoraj czadu Kurcze nie wiem czy to kolka czy jakies gazy Tak sie prezyla ze szok Ja plakalam razem z nia bo mi jej szkoda bylo

muuum_to_be a dajesz coś do picia Janeczkowi Moja jest na mm i gdyby nie pila wody i herbatki rumiankowej to by tez kupki nie robila a tak to robi chociaz raz dziennie

czarni dalam Tobie na priva namiary na mnie na fb kurcze ale nie wiem czy to wystarczy Nie znam sie na tym
 
reklama
muuuum_to_be - chyba musisz zmienic mleko ..na takie hipoalergiczne - skonsultuj sie z lekarzem..u nas tez byly zaparcia a ja karmie piersia i tylko dokarmialam czasem mm i po mm odrazu byly problemy...teraz kup windi w aptece i po masazu brzuszka tak z 20min- wloz w pupke kilka razy i poczekaj az gazy zejda..powinna wyjsc kupka...jak nie to wloz czopek glicerynowy...my tez dajemy malej dicoflor 3 krople dziennie
 
Do góry