reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2014 :)

Witam !

Jestesmy w domu , wreszcie!!! Maly zasnie i wejde na forum na dłużej. Dziekuje wszystkim za dobre mysli i kciuki!
 
reklama
nas tez wysypalo ale to napewno tradzik niemowlecy bo mamy go tylko na polisiach ... bylo tez na czolku ale zniklo samo ...

wspolczuje dziewczyny z wysypkami ... ja wiem tylko tyle ze jesli krostki sie pojawiaja tez na innych czesciach ciala niz twarz to to juz nie jest tradzik ... tylko jest to na tle alergicznym
 
Pustiszi co do prostowania nozek. Moja nie dosc ze "stoi" to jeszcze przebiera nozkami jakby szla hehe :-) A co do opinii tego kogos to masakra... niech sie puknie. Co do fotek, mialam to samo napisac o Twoim synku wymiekam jak robi dziubek hihi :-)

Nisiao no wiec to chyba normalne. Nam juz glowka nawet nie ucieka. Spi na brzuszku i sama ja przekreca na boki. Twoja na brzuszku nie lubi a moja na plecach, no chyba ze na dworze bo wtedy obserwuje swiat :-)

Blanka ciesze sie ze juz jestescie w domku!!!
 
Hej,
Mój Mały też od początku z główką szaleje. Strasznie silny mi się wydaje. A jak go kładę na brzuchu przy przewijaniu to tak nóżkami szaleje -raczkować by chciał ;-)
U nas potówki się pojawiły po tym jak zasnął w chuście na dłuższą ciepłą chwilę. Macie jakiś sposób na nie? Mąka ziemniaczana czy jednak zasypka z apteki? Coś innego?
Dobrego dnia!
 
Ja Adriana główki już nie asekuruję nawet. Be żadnego większego problemu sobie sam ją trzyma i manewruję :-) Na brzuszku też potrafi ją całkiem wysoko dźwignąć i utrzymać ją tak przez jakiś czas. A nogami to tak już wierzga że w kąpieli potrafi wodę rozchlapywać :-D


Blanka
jak dobrze że jesteś :* Pisz co tam się działo!


Współczuję wam tych wysypek... Adrian tylko gdzieniegdzie jest lekko zaczerwieniony w fałdkach do spania w chuście (gorąco nam) ale smaruję bepathenem i nic się złego z tym nie robi. Krostek żadnych nie ma.
 
Aniia - no to Natalka będzie tancerka heh moj nóżkami przebiera jak leży taki podłogowy break dance ;)

Nisiao - a to matka mojego m bo cieżko ją nazwać nawet teściowa

Jeny od 5 rano spał pol h i macha i macha i na jączki i na jączki ...
 
Blanka witajcie z powrotem, mam nadzieje ze Filipek juz zdrowy

wspolczuje dziewczyny tych wysypek u nas z kolei inny problem, maly ma biegunkę, albo nie wiem jak to nazwac ale dzis juz 3 kupy sama woda i bylam u lekarza i dostalismy lek na jelita, na szczescie chce pic bo balaby sie ze sie odwodni. jezu ale martwi mnie to bo nie wiem z czego, czy ja cos zjadlam co mu zaszkodzilo czy jakis inny powod tych prolemow żołądkowych

Pustiszi ty chyba mialas watpliwosci jak podwac te 5 kropel delicolu czy jakiegos takiego leku na kolki, dzis pytalam lekarza bo ja mam dicoflor i tez podaje sie 5 kropel i lekarz poweidzial ze wszystkie na raz
 
reklama
Dona - współczuje bo i my mamy teraz na przemian teraz akcja z zaparciami ostatnio biegunka i tak w kratkę będzie a kropelki dziękuje za inf. Ja jednak wlasnie ta korzystałam jak na ulotce ze wszystkie na raz 5 i tak daje nie pomaga poki co ale 6 dzien daje może jeszcze cos zaskoczy :(((
 
Do góry