reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2014 :)

u nas też trądzik... chyba to sezon na niego na naszym forum :) ja smaruję policzki bephantenem, ale dzisiaj będzie położna więc podpytam
mam pytanko do ulewających... u nas jest masakra, ale właściwie Adaś ulewa wtedy gdy się złości, albo jak bardzo mocno nóżkami macha... a tak po jedzeniu to nie... czy u Was też tak jest? Po każdym jedzeniu czekam aż odbije, no ale nadal się to powtarza...
W czwartek mamy bioderka, a w piątek będziemy mieli już miesiąc :)kurcze jak to szybko zleciało :)
Blanka super
Dona współczuję, najważniejsze żeby się nie odwodnił...
Bandytka... jak żyjesz?
 
reklama
Pustoszi kufcze niech w koncu mina te kolki u was. Biedny pewnie juz ze zmeczenia tez usnac nie potrafi.

Nisiao moze to potowki. A nie mozesz sie na srode do lekarza umowic?

Blanka super ze juz wrociliscie. Mam nadzieje ze wszystko dobrze z malutkim I czekam na wiesci.

Yoanna ja z potowkami noc nie robie dodatkowo niz zwykle , same schodza. U nas pptowki pojawija sie czasem na klatce piersiowej bo czasem spi na mnie I nam za cieplo. Moze troszke lzej ubrac maluszka pomoze .

Moj Emis sqm podniosl glowke zaraz po porodzie I tak sie na mnoe patrzyl... zreszta tak samo robili starszaki...
Jak spi na brzuszku to podnosi I przekreca glowke czasem jak kark mu sie zmeczy to tak glowka robi jak te pieski co sie w aucie stawia I sie bujaja hehe.

Pustiszi jak dziecko samo siada wstaje cwiczy tk jic mu noe bedzie. Nie wolno lapac dziecka za raczki I ciagnac do siadu np. A Twoj malo spi...a jak placze to miesnie mu sie napinaja, jest silny bo "cwiczy" wiecej niz spiacy maluszek.

Ania no to rosnie Ci mala tancerka hehe.

Fifka gratuluje nocki.. u nas dzis czeste Pobudki ale ja sie wyspana czuje.

Blue ja nie jem wszystkiego..ba trzymam jadlopis jaki pisalam jakis czas temu..zjadlam kotleta smazonego to na drugi dzien gazy go meczyly... przedwczoraj ez kotleta zjadlam I wczoraj caly dzien sie meczyl. Woec narazie smazone odpuszczam.

Bandyta no I gdzies zniknela znowu ? Mialas nadrobic hehe

Fifka powodzenia jutro u lekarza, oby Adrianek wspolpracowal coby lekarz sie nie doszukiwala glupot.
Moj jak jest spokojny tzn nic go nie boli to polezy troche sam...no I spi tez w kolysce ale jak nie spi to lubi jak sie go nosi I pokazuje swiat.

Pustiszi postaraj sie by maly sie do ssania kciuka nie przyzwyczail bo pozniej bardzo ciezko oduczyc. Smoka wyzucisz a palca nie odetniesz.. kolezanki corka do teraz a ma 4 lata ssie kciuka w nocy...zadne moczenie w czyms ostrym gozkim nie pomaga. Pisze to w dobrej wierze oczywiscie ;)

Csyli tesciowa uwaza by przywiazac malego na plasko ? Bo nie rozumie...on sie sam dzwiga przeciez.
 
Witajcie. My muza lepiej. Mam nadzieje ze niedlugo wyjdziemy. Pytanie do mam cycowych. Czy nadal macie pełne mleka wkladki po nocach? Czy pokarm wykapuje sam z piersi? Bo ja od wczoraj nie mam już takich naplywow pokarmu. Boje sie ze przez stres związany ze szpitalem trace pokarm. . . :(
 
Witam was dziewczynki :)

zmienilam mleko zupełnie z bebilonu na ten hipp bio combiotic chyba jest lepiej bynajmniej zaczęła mi spać w dzien dłużej jak 15 min wczoraj nawet dwa razy po 3 godz spała :) teraz troszke problem z kupa jest bo taka sucha idzie i strasznie przezywa zanim ja zrobi :( ale przepajam ja wiecej i moze ta kupa sie zmieni !!

pustiszi ja tez daje 5 kropel bio gai na raz bo wkońcu nie wiedziałam i zadzwoniłam do swojego lekarza kazał tak dawać bo mówi ze lepszy efekt jest ni z po jednej ale prawdę powiedziawszy dawalam przez tydz przed zmiana tego mleka i żadnych zmian nie widziałam :(

w sobote i niedziele miałam gości bo Julia 3 latka obchodziła :) musiałam na raty ta imprezę rozłożyć bo miejsca nie mam za bardzo i za duze zamieszanie by było

Blanka witaj spowrotem mam nadzieje ze juz wszystko ok !!!

Mam wyrzuty sumienia bo w piątek troche nasmarowalam na swojego R ze tak mnie olewa i na dodatek po jego powrocie zrobiłam mu mały dym musiałam to z siebie wyrzucić a tu zaskoczenie takie bukiet róż i piękne perfumy które mi sie juz dawno podobały ale kasy mi szkoda było :( no i co ważniejsze od tych prezentów wycalowac mnie wyciskal za wszystkie czasy :) wczoraj kolacja pyszna była :) no i rozmowa w której przeprosił zapewnił ze kocha mnie ale cieżko mu teraz sie odnaleźć bo jak nie Julia to Oliwia potrzebuje uwagi a dla mnie czasu nie ma !!!!
Lzej mi jakos teraz i nie denerwuje sie tak z byle powodu !!!

Narobilam sobie dzis roboty farsz na pierogi i krokietow mi sie zachcialo a teraz nie wiem jak sie za to zabrać :) Julia dokazuje Oliwia ładnie w nocy spała i teraz ma drzemke w nosie do tego przyszedł chyba ten skok rozwojowy bo nie ma mowy o leżeniu ani w łużeczku ani bujaczku zreszta na rękach tylko w pozycji pionowej jest ok bo inaczej płacz :sorry:

Pozdrawiam cieplutko !!!!

Salii dziekuje za polecenie tego mleczka !!!!!!! Sama chyba bym go nie wybrała !!!!!!
 
Hej mamusie! :-)
U nas ok. Areczek oraz bardziej kontaktowy i coraz mniej śpi w dzien:-)

Blue- ja jem wszystko i nie mamy problemów z brzuszkiem:-)
 
witam ja tylko na chwile ;)

akuku kochana ale sie usmialam moj ciagle ma ta glowke jak ten piesek z samochodu tez tak porównuje to sie ze mnie smieja ;D
kasia150491 to super ja tez jem wszystko maly nigdy mi nie plakal ja nei wiem co to jego placz :O raczej krzyczy jak mu sie nudzi a jak chce jesc to tak cmoka rączki :)
 
Magsus - wlasnie miałam pytać jak po tum mleczku ja dzisiaj kupie ten combotik bo komfortu chyba tu nie ma nigdzie nie mogłam znaleść ... A mi Gaja nie pomaga a teraz doszło brak kopki do południa robił 2-3 dzisiaj od 5 nic i okropnie sie meczy spał 3 razy po pol godziny odliczam już tak do tej 17 bo oczy mu wypływają taki zmęczony :(

Akuku - taaaa teściowa z morda na mnie ze ja dziecko do odbicia biorę na ramie dziecko musi byc 24 poziomo odbić tez na leżąco !!!! Kazała mi zabrać dziecko z rąk bo kalekę z niego robię !! Wariatka !! Ale już da mi spokój ...
 
Pustiszi to kaleką można zrobić jak dziecko leży 24 h na pleckach... A nie jak noszone. U nas w rodzinie była taka mądra kuzynka i skończyło dziecko z rehabitalicjami, bo wiotkość miało i nie wyćwiczone mięśnie...
 
reklama
Uf.... u nas wczoraj mały robił kupkę śluzem... dosłownie sam śluz... wystraszyłam sie jak nie wiem ale nie zareagowałam. Przed chwilą zrobił znów kupke i jest idealna... czyli po prostu musiałam coś zjeść - choć kolek nie miał...
 
Do góry